Obstawianie zakładów przez Internet

Prawo wielu krajów europejskich już od dawna szczegółowo regulowało kwestię hazardu internetowego, w tym również zakładów bukmacherskich online. W Polsce możemy mówić o uporządkowaniu prawnym tego typu działalności dopiero od 1 kwietnia 2017, kiedy to weszła w życie nowa ustawa hazardowa.

Od tego momentu można, bez narażania się na odpowiedzialność karną obstawiać w sieci. Warunek jest jeden, musimy korzystać z serwisów, którymi administrują legalni bukmacherzy internetowi. Posiadają oni licencję umożliwiającą im prowadzenie tego typu działalności. Bezpiecznie i zgodnie z prawem możemy więc grać za pośrednictwem polskich bukmacherów. Dzięki ostatnim zmianom w prawie to właśnie polskie firmy mają zdecydowaną przewagę na rynku zakładów online.

Bukmacher internetowy, z którego usług chcemy skorzystać, bezwzględnie powinien działać w oparciu o legalną licencję. Pamiętajmy, ze również nam, jako obstawiającym, grożą sankcje prawne, za zawieranie zakładów za pośrednictwem firm nie widniejących w rejestrze. Nie warto ryzykować. Wybierajmy mądrze, a zakłady sportowe przyniosą nam czystą przyjemność, a nie problemy z wymiarem sprawiedliwości.

Obstawianie zakładów przez Internet jest w Polsce w pełni legalne, może przynieść użytkownikom tego typu serwerów duży zysk. Szczególnie teraz, kiedy rynek tych usług został, przynajmniej częściowo, uregulowany. Szara strefa nie powinna już kusić potencjalnych graczy, skoro mają możliwość legalnego korzystania z usług bukmacherów internetowych. Przynosi to korzyści wszystkim zainteresowanym: Skarbowi Państwa, typerom i bukmacherom. Bez obaw oddajmy się więc przyjemności typowania zakładów sportowych. Teraz pozostaje już tylko liczyć na szczęście.