,,Starzy wyjadacze” zakładów bukmacherskich czytając takie artykuły jak ten, pewnie łapią się za serce i myślą ,,przecież obstawianie samo w sobie jest bardzo emocjonujące, wystarczy postawić odpowiednią sumę pieniędzy” Jesteśmy przekonani że to prawda, ale na pewno z czasem, po obstawieniu n-tego zakładu przychodzi już ta nuda. Dlatego też dziś przedstawiamy wam najlepsze porady dla graczy zakładów sportowych!

5 najlepszych porad dla graczy zakładów sportowych

I Punkty naziemne

Gracze starsi wiekiem cenią sobie punkty stacjonarne firm bukmacherskich, z prostego powodu. Uważają, że klimat takich miejsc, oraz możliwość poznania nowych osób jest niepowtarzalny. Wiadomo, jest wiele osób które przewijają się przez takie miejsca, co pozwoli nam oprócz nabrania nowych doświadczeń (ponieważ nie każdy zapewne obstawiał w punktach stacjonarnych), pozwolić poznać nowe osoby a być może i zdobyć nowe przyjaźnie.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

II Nowe dyscypliny sportowe u bukmachera?

Każdy po jakimś czasie, przy robieniu tej samej czynności się znudzi. Wiadomo, jednemu znudzi się prędzej, drugiemu później, ale, jeśli odnosisz sukcesy i prawie zawsze zdarza ci się wygrać w jednej kategorii sportowych zakładów bukmacherskich, czemu nie spróbować obstawiania innych sportów? Nawet jeśli twoje pierwsze zakłady nie będą zwycięskie, to zawsze łatwo odbijesz to sobie na obstawianiu twojej ulubionej dyscypliny sportowej, którą już z resztą tak dobrze znasz, a emocje przy obstawianie czegoś nowego, sprawią że zapomnisz o nudzie. Dodatkowo, oprócz dodatkowych wygranych będziesz w stanie zdobyć nową wiedzę, dzięki której zostaniesz jeszcze lepszym graczem zakładów bukmacherskich.

III Znajdź kilka drużyn, nie miej tylko jednego faworyta!

Każdy ma jakiegoś faworyta lub ulubioną drużynę na którą zawsze warto postawić zakład. Lecz po jakimś czasie, na pewno zniknie dreszcz emocji, który towarzyszy przy obstawianiu zakładów oraz tego, czy aby na pewno uda się nam wygrać. Rozpracowując twoich nowych faworytów, znowu będziesz w stanie poczuć się jak przysłowiowy świeżak, oraz na pewno zyskasz nowe środki z wygranych.

IV Bonusy bukmacherskie, nie tylko dla ,,świeżaków”!

Typerzy z dużym doświadczeniem podchodzą do tematu bonusów z dużym dystansem, z racji tego że uważają, że skoro już są stałym graczem to firmy bukmacherskie już się nimi nie interesują i nie mają już czego u nich szukać. I to jest błąd, ponieważ każda firma bukmacherska, która posiada myślących ludzi na pokładzie będzie chciała zatrzymać stałego gracza jak najdłużej.

V Zakłady na żywo – kolejne źródło emocji

Prawie wszystkie poradniki bukmacherskie, które występują w internecie doradzają, aby nie obstawiać zakładów na żywo, ponieważ jest to dosyć niebezpieczne bądź nieopłacalne. Jednakże jeśli już jesteśmy doświadczonymi typerami, możemy spróbować swoich sił i w tej kategorii typowania u bukmachera, ponieważ już po pierwszych wygranych po obstawieniu meczu na żywo, na pewno wrócą wspomnienia a w raz z nimi, emocje które nieco już przygasły ,,przez te wszystkie lata”.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak zyskuje się na typowaniu zakładów e-sportowych?
Następny artykułDlaczego tak duża ilość osób ogląda mecze online – i na tym zarabia?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.