Z powodu pandemii, coraz więcej osób korzysta z gier losowych za pomocą stron internetowych bukmacherów, bądź też aplikacji bukmacherskich. Jednakże czy jest to jedyny powód, dla którego aplikacje bukmacherskie są coraz częściej instalowane na smartfonach zwykłych ludzi? O tym dowiesz się już za chwilę!

Aplikacje bukmacherskie – dlaczego coraz więcej graczy z nich korzysta?

Czym jest aplikacja do obstawiania zakładów?

Dla tych którzy nie wiedzą, to aplikacja bukmacherska to po prostu sposób, który pozwala na przeniesienie funkcji znanych ze stron bukmacherskich. Rosnąca konkurencja na rynku zakładów oznacza, że firmy bukmacherskie coraz częściej inwestują w rozwój własnych aplikacji. Możliwość obstawiania w dowolnym miejscu i czasie to ogromna szansa, ale także i wyzwanie. W końcu kryzys gospodarczy, pandemia oraz ogólny spadek zaufania ludzi do siebie nawzajem są najlepszym bodźcem do rozwoju aplikacji mobilnych dla firm bukmacherskich – z racji tego że coraz więcej ludzi szuka jakiegoś ekscytującego sposobu na to, aby się wyluzować.

Typowe aplikacje bukmacherskie do zakładów sportowych umożliwiają użytkownikom łatwy dostęp do witryn z zakładami sportowymi za pomocą smartfonów lub tabletów.

Większość aplikacji bukmacherskich pozwala na : łatwy dostęp do osobistego konta bukmacherskiego, szybkie obstawianie zakładów przedmeczowych oraz na żywo, śledzenie transmisji z wydarzeń sportowych na żywo, sprawdzanie kuponów, historii transakcji, otrzymywanie powiadomień push o najnowszych promocjach bukmacherskich – i wiele innych!

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Na jakie systemy są dostępne aplikacje mobilne?

Naturalnie jeśli chodzi o rynek bukmacherski, to najczęściej bukmacherzy oferują swoje aplikacje na systemy Android i iOS. Udział w rynku innych systemów (Windows, BlackBerry itp.) Jest zbyt mały, aby miało to sens. W Polsce sytuacja wygląda tak, że większość z bukmacherów skupia się na aplikacji, która jest dostępna tylko dla jednego z tych systemów – chociaż i są wyjątki, na przykład STS oferuje swoją aplikację zarówno na Androida jak i iOS.

Czy korzystanie z aplikacji bukmacherskich ma swoje wady?

Oczywiście, że tak. Wszystko ma swoje wady i zalety i w tym wypadku nie jest inaczej. W większości przypadków największą wadą jest niewielki rozmiar ekranu, co może wzbudzać dyskomfort u większości graczy – dodatkowym i częstym ,,narzekaniem” jest oczywiście to, że jeśli posiadamy więcej niż jedną aplikację bukmacherską na swoim telefonie, to powiadomienia ,,push” mogą się na siebie nakładać, bądź też samo posiadanie tych aplikacji na swoim smartfonie może sprawić, że czas działania telefonu na baterii znacząco się skróci – bo w końcu te aplikacje funkcjonują cały czas w tle.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto jest grać za pomocą aplikacji bukmacherskich?

Tak naprawdę zależy to głównie od ciebie – i tego jak prowadzisz swój styl życia. Dla osób, które cały czas żyją w biegu, będzie to odpowiedni sposób na to, aby zabawić się w wolnej chwili, dla osób, które przebywają ostatnio non stop w domu, przeglądają fora bukmacherskie i oglądają telewizję raczej proponujemy korzystanie ze stron bukmacherskich.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMetody płatności u bukmachera – wady i zalety
Następny artykułJak wygrać z bukmacherem? Poradnik 2021
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.