Oczywiście, mimo że legalni bukmacherzy w większości przypadków bardzo szybko wprowadzają korekty, to od czasu do czasu zdarzają się błędy, które pozostają nie wykryte. Jak więc możesz je wykorzystać dla swojego benefitu? O tym dowiesz się już za chwilę!

Błędy, które bukmacherzy popełniają najczęściej!

Pomyłki

Najczęstszym błędem jest nieprawidłowe ustawianie kursów na określone wydarzenia. Co prawda nie zdarza się to zbyt często, ale gracze, którzy tylko czekają na taką okazję, mogą od razu z niej skorzystać, ale mimo wszystko nie zawsze się to udaje, z racji tego że jeśli pomyłka w kursie jest niewielka, to zazwyczaj przechodzi niezauważona. Pamiętaj, że bukmacherzy tylko od czasu do czasu popełniają różne błędy, a to oznacza, że jest to szansa na zysk gracza i jest to całkowicie legalne, z tego powodu najlepsi bukmacherzy bardzo uważnie przyglądają się swoim ofertom, przed wypuszczeniem ich do swoich graczy.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Oczywiście jest jeszcze jedna kwestia, bo przecież błąd w kursie może być naprawdę spory. W końcu w niektórych przypadkach kurs może nie wynosić 1,50, ale na przykład 5,50. Przede wszystkim jest to oczywisty błąd człowieka lub awaria systemu, dlatego lepiej jest unikać takich błędów, ponieważ możesz być tego pewien, że bukmacher szybko wykryje ten błąd, a Twój zakład zostanie rozliczony po prawidłowej cenie, niezależnie od wyniku meczu. Jeśli dodasz takie wydarzenie do wielu kuponów AKO, to będzie jeszcze gorzej, bo wtedy może się okazać, że nawet jeśli uda Ci się w jakiś sposób wygrać wszystkie zakłady, bukmacher dostaje wymówkę, że przecież popełnił błąd – co może spowodować to, że twój typ zostanie ci zwrócony.

Różne kursy na te same spotkania sportowe

Nawet najlepsi bukmacherzy często popełniają ten błąd. W tym przypadku nie można oczekiwać, że błąd będzie większy niż kilka procent, ale nawet te drobne potknięcia mogą zostać wykorzystane do tego, aby w łatwiejszy sposób móc ograć bukmachera. Z jakiegoś powodu firmy bukmacherskie często oferują zupełnie inne kursy na pozornie ten sam zakład i nie jest grzechem skorzystanie z tego zakładu, ponieważ wtedy nagle nieopłacalny typ może stać się valuebetem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Niepoprawnie rozliczone zakłady

W dzisiejszych czasach nowi bukmacherzy szybko się pojawiają, a teraz z powodu pandemii koronawirusa – po masowych zwolnieniach firmy będą zmuszone zatrudniać dość przypadkowych ludzi bez odpowiedniego zestawu umiejętności. Nic dziwnego, że niekompetentni pracownicy będą przez jakiś czas popełniać błędy. Jeśli masz szczęście i przede wszystkim skontaktujesz się z działem obsługi klienta, to być może twój niepoprawnie rozliczony zakład zostanie ponownie rozliczony na twoją korzyść – ale istnieje również sytuacja, gdzie legalny bukmacher anuluje twój zakład, co spowoduje zwróceniem ci pierwotnych środków na twoje konto. Taka sytuacja nie jest powszechna i rzadko się zdarza, jednak należy mieć świadomość, że jest to możliwe.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepsze aplikacje bukmacherskie na rok 2021
Następny artykułMetody płatności u bukmachera – wady i zalety
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.