Nigdy nie miałeś konta w Milenium? Chcesz skorzystać z promocji w ramach której możesz dostać nawet 760 złotych za rejestrację i dokonanie depozytu? Nie ma więc na co czekać – wystarczy, że założysz konto w serwisie i w formularzu rejestracyjnym zaznaczysz „chcę otrzymać bonus na start” (bardzo ważny warunek bez którego nie ma możliwości otrzymać bonusu!) a następnie przejdziesz pomyślnie standardową weryfikację.

milenium bukmacher online bonusy i promocje
Oferta promocyjna legalnego bukmachera Milenium

Milenium bukmacher online oferuje bonus na start

Od momentu jej ukończenia masz 10 dni na dokonanie depozytu, chcąc wykorzystać maksymalną kwotę bonusu warto więc wpłacić 760 złotych. Po dokonaniu tej czynności będziemy mieli 60 dni na wykonanie wymaganego obrotu kwotą depozytu. W Milenium jest to czterokrotność wpłaty, łatwo więc policzyć, że przy wpłacie 760 złotych konieczny obrót będzie wynosił w sumie 3040 złotych.

Jakie zakłady zaliczają się do obrotu? W Milenium są to zakłady zawierające przynajmniej 3 zdarzenia na kuponie, którego kurs ogólny musi wynosić przynajmniej 2,00 a kursy pojedynczych zdarzeń nie mniej niż 1,20. Bukmacher Milenium daje nam 60 dni na spełnienie wymagań obrotu wpłaconą kwotą i generalnie rzecz biorąc nie ma potrzeby się spieszyć zwłaszcza, że dziennie i tak możemy wykonać maksymalnie 10% obrotu w stosunku do całościowej kwoty. Wynika to z założeń przyjętych przez Milenium.

Jeśli więc ogólna kwota obrotu przy wpłacie 760 złotych wynosi 3040 złotych to w ciągu doby możemy dokonać kwalifikującego się obrotu na maksymalnie 10% tej kwoty, czyli w naszym przypadku byłoby to 304 złote. Od przyjętego limitu nie ma wyjątków w związku z czym jeśli już osiągniemy dzienny limit – warto z dalszym wnoszeniem zakładów wstrzymać się do dnia następnego (chyba, że chcemy nieco podbudować kapitał przed kolejnym dniem).

Całkowite wykonanie obrotu depozytem w Milenium przy 10% limicie dziennym zajmie nam zatem przynajmniej 10 dni. Dobrze więc odpowiednio rozplanować sposób działania tak aby koniec końców osiągnąć założony cel, obojętnie czy jego realizacja zajmie nam 10,15 czy 20 dni. Cierpliwość jest w tym przypadku wskazana.

Poprzedni artykułNielegalni bukmacherzy w Polsce – jak ich rozpoznać?
Następny artykułSTS największa wygrana w historii polskich bukmacherów
Co raz więcej legalnych bukmacherów oferuje lepsze bonusy i promocje bukmacherskie niż nielegalni w Polsce. Wyższe kursy bukmacherskie i niższą marże, to sprawia, że nie tęsknimy za dawnymi popularnymi bukmacherami online.