Jakie cechy sprawiają, że ktoś zostaje świetnym graczem pokera, który wchodzi ,,na salony” następnie wygrywa sporą sumę pieniędzy, po czym znika w całunie nocy? Naturalnie nie każdy jest Jamesem Bondem, ale niektórzy gracze posiadają dokładnie te cechy, które pozwalają im na wielkie wygrane, być może nawet z martini. Wstrząśniętym, nie mieszanym.

Cechy dobrego gracza pokerowego
Cechy dobrego gracza pokerowego

Cierpliwość

Każdy wybitny gracz pokerowy ma mnóstwo cierpliwości. Wytrwałość i determinacja to najczęściej ich drugie imię. Nie unikają niezliczonych godzin doskonalenia swoich umiejętności, w końcu nie zostaje się dobrym graczem, kiedy nie poświęca się grze swojego czasu, to naturalne i nie da się tego ominąć. Jej brak to jeden z najczęstszych błędów popełnianych przez graczy pokera.

Ciągły rozwój

Nawet, jeśli czasem wydaje się nam, że większość z topowych graczy jest zarozumiała oraz potrafi wygrać wszystkie rozgrywki, to tak naprawdę wszyscy wciąż są się uczą. Ci, którzy nie mają przekonania, że wiedzą już wszystko, zawsze się rozwijają, przez co osiągają jeszcze lepsze wyniki. Najlepszych graczy wyróżnia właśnie świadomość potrzeby stałego rozwoju, która zawsze pcha ich do przodu, pomaga im sprawić, że są oni jeszcze lepsi, przez co osiągają oni nowe szczyty ,,skilla” pokerowego.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Świadomość tego, że poker to tylko zabawa

Jeśli chcesz utrzymać się z grania w legalny poker online, to prawdopodobnie ci się to nie uda ( możesz spróbować na przykład przy obstawianiu kart w Betgames STS – powodzenia!). Większość najlepszych graczy wie, że tutaj liczy się najbardziej zabawa, podczas gdy tylko osoby, które dosłownie żyją pokerem są w stanie się utrzymać grając w pokera ,,zawodowo”.

Uwielbiają wygrywać

Najlepsi gracze legalnego pokera kochają wygrywać. Oczywiście, przegrywanie może być dobre w pewien sposób, w końcu zmusza to gracza do rozwoju, nauki, szukania i eliminowania słabości. Porażki to najtrudniejsza rzecz do przyjęcia w tej grze, jednakże jeśli chcecie zostać jednym z najlepszych graczy pokera, musicie nauczyć się również przegrywać.

Kompleks ,,Boga” ich nie dotyczy

Tak zwany ,,Kompleks Boga” – (osoba uważa się za kogoś w rodzaj Boga, twierdzi że zawsze jest w stanie wygrać, osiągnąć wszystko co tylko chce bez jakiegokolwiek przygotowania bądź innej jego ingerencji) jest prawdopodobnie najczęstszą przyczyną upadku niektórych, dobrze zapowiadających się graczy pokera online. Odpowiednio przygotowany gracz zawsze powinien myśleć, iż że wygrana to ciężki owoc szlifowania jego umiejętności, naturalnie powinien się z niej cieszyć, ale również powinien o tym pamiętać, iż poker to nie tylko wygrane.

Nowy bonus od STS: Ten legalny bukmacher przygotował dla nowych graczy bonus 29 zł bez depozytu, w sam raz żeby przetestować nowe gry tego bukmachera. Bonus zostanie przyznany jeśli wpiszesz kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl. Bonus 29 zł zostanie dopisany po około 1h od rejestracji.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak oglądać mecze za darmo w internecie?
Następny artykułPewne typy bukmacherskie – jak je znaleźć?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.