Obstawianie zakładów u bukmachera czasami może być naprawdę nużącym zadaniem, ponieważ aby wygrywać z bukmacherem, trzeba znaleźć niekiedy najmniejsze szczegóły, które ktoś ze strony bukmachera przeoczył, aby zarobić kasę. Czym jednakże możemy się zainteresować więc, jeżeli chcemy znaleźć jakieś luki w systemie bukmacherskim?

Ciekawostki o zakładach bukmacherskich

Piłka nożna

Nietrudno się domyślić, że najchętniej obstawianym sportem u bukmacherów jest piłka nożna. Jest to również najpopularniejszy sport na świecie, mający największą oglądalność. Typowanie zakładów na piłkę nożną cieszy się sławą ze względu na wiele możliwości, jak to robić. Z czasem jednak pojawiają się jednak coraz mniej pewne wybory – np. próba trafienia dokładnego wyniku, wynik do przerwy, zespół, który pierwszy strzeli gole, czy pojawią się żółte lub czerwone kartki i wiele innych. Ponadto, piłce nożnej towarzyszy wysoki ładunek emocjonalny. Warto zauważyć, że jest to dyscyplina, w której łatwiej o niespodzianki niż w przypadku siatkówki, koszykówki, czy hokeja. Niejednokrotnie zdarza się, że drużyna mająca miażdżącą przewagę przegrywa spotkanie z ekipą, która ma tylko jedną lub dwie sytuacje w meczu. Często okazuje się, że mecz, który byłby normalnie dla nas obojętny, staje się bliski naszemu sercu, bo decyduje o tym, czy wygramy główną nagrodę.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Zakłady specjalne

Jednym z praktycznie stałych już zakładów specjalnych u bukmacherów jest kto wygra wybory na fotel prezydenta stanów zjednoczonych. Tegoroczna rozpoczynająca się kampania to ponowna kandydatura Donalda J. Trumpa i jego przeciwnika Joe’go Bidena. Co śmieszne to oczywiście było więcej kandydatów, niż tylko wyżej wymieniona dwójka, ale tak naprawdę każdy wiedział że takie osobowości jak Brian O’rourke mają nie mają jakiegoś większego rozgłosu jeśli chodzi o ten naród. Niektórzy nawet robili sobie z niego żarty, że to właśnie on rozbroi amerykanów. No ale wracając do tematu, wyścig tych dwóch osób po głosy narodu amerykańskiego ogląda naprawdę sporo osób, w tym również i nawet ludzie z Europy czy Azji. Również i giełdy papierów wartościowych będą z czasem zamierały, z racji tego że takie wydarzenia mają również duże odbicie ekonomiczne jeśli chodzi o tą kategorię rynku.

Aplikacje bukmacherskie

Główną zaletą każdej aplikacji bukmacherskiej jest na pewno wygoda. Pobranie aplikacji bukmacherskich jest proste i szybkie, a korzystanie z nich intuicyjne i przyjemne. Jednakże główną zaletą aplikacji mobilnych jest możliwość uruchomienia ich w każdym miejscu. Stąd z resztą nazwa : ,,mobilne”. Jedyna rzecz która jest tak naprawdę nam potrzebna, to połączenie z siecią. Dzięki temu, każdy gracz może być na bieżąco w dowolnym momencie, a sprawdzanie wyników lub obstawianie kolejnych zakładów udostępnione w każdym miejscu. Kolejną ważną zaletą aplikacji mobilnych jest możliwość oglądania rozgrywek w czasie realnym. Dopasowane do ekranu okno wyświetlania pozwala w sposób przyjemny i widoczny obejrzeć każdy mecz. Aplikacje mobilne ułatwiają również użytkownikom dokonywanie wpłat i wypłacanie zgromadzonych pieniędzy. Według nas, mają o wiele więcej zalet niż wad.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak najlepiej zacząć zarabiać na typach sportowych?
Następny artykułNajlepsze porady dla początkujących typerów zakładów na sport
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.