Co warto wiedzieć o bukmacherze Fuksiarz?

Nie jest obecnie sztuką wybrać dobry podmiot hazardowy. Szczególnie że nowe firmy bukmacherskie powstają niczym grzyby po deszczu. Od jakiegoś czasu wiele pozytywnych opinii zbiera Fuksiarz. Jakie doświadczenie ma ta firma bukmacherska? Co oferuje Fuksiarz dla nowych? Jakie wydarzenia można tam na co dzień obstawiać?

Od kiedy Fuksiarz działa na rynku? Czy to legalna firma bukmacherska?

Twarzą tego podmiotu hazardowego jest od samego początku Krzysztof Stanowski. To m.in. założyciel bardzo popularnego portalu internetowego Weszło. Dodatkowo od kilku lat Krzysztof Stanowski jest jednym z czterech właścicieli Kanału Sportowego. Fuksiarz to w pełni legalna firma bukmacherska. Jeśli masz tutaj jakieś wątpliwości, to powinny być one od razu odrzucone na bok. Możesz zatem swobodnie zarejestrować się w tym podmiocie hazardowym. A to już powoduje, że opinie o bukmacherze Fuksiarz są tak pozytywne. W końcu zainteresowani zakładami bukmacherskimi Klienci mają świadomość, że mogą obstawiać zgodnie z przepisami, bez narażania na szwank własnej reputacji. Fuksiarz działa już od kwietnia 2021 roku. Wtedy to tak naprawdę ludzie na dobre dowiedzieli się o tym podmiocie hazardowym. Od tego momentu Fuksiarz zdobył już serca wielu Klientów. Na pewno osoba Krzysztofa Stanowskiego miała w tym spore znaczenie. Jest to kontrowersyjny dziennikarz, który posiada wielu fanów. Dodatkowo ta firma bukmacherska gwarantuje bardzo dobrej jakości usługi, które są oczywiście doceniane przez Klientów.

Liczne promocje dla nowych

Wiele osób przekonało się do tego bukmachera właśnie ze względu na bonusy, których nie brakuje. Warto tutaj krótko wspomnieć o tym, że ta firma hazardowa oferuje możliwość obstawiania nie tylko z poziomu swojego konta, ale także dzięki nowoczesnej aplikacji mobilnej. Jakie bonusy można zaś zainkasować? W tym gronie znajduje się np. zakład bez ryzyka. Nie jest to co prawda freebet bez depozytu, ale oferta i tak jest bardzo atrakcyjna. O co tutaj dokładnie chodzi w praktyce? Musisz tylko założyć konto na stronie https://fuksiarz.pl. Następnie trzeba postawić swój pierwszy kupon. Pamiętaj o tym, aby spełniał on warunki promocji. Czyli na kuponie powinny m.in. znajdować się minimum dwa wydarzenia. To tutaj nie wszystko. Dodatkowo kurs pojedynczego zakładu nie może być mniejszy od 1,20. Poza tym ta firma bukmacherska wymaga, by zagrać pierwszy kupon akumulowany (bo single nie są w tym wypadku akceptowane) za minimum 20 PLN. Jeśli przegrasz, to otrzymasz zwrot połowy postawionej stawki. Aż do 500 PLN. Te pieniądze będziesz mógł zaś od razu wypłacić. Nie jest tutaj bowiem wymagany żaden dodatkowy obrót itd.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co można obstawiać?

Tutaj opcji jest naprawdę bardzo dużo. W tym buku internetowym możesz zatem swobodnie grać rozmaite sporty. I to nie tylko te najbardziej popularne. Do wyboru są m.in. wydarzenia prematch. Tak samo, jak opcje live. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na sporty wirtualne oraz tak samo na gry karciane. Jak widać, oferta Fuksiarza jest bardzo urozmaicona.

Poprzedni artykułTypy na dziś – Jak poprawić swoje wyniki podczas typowania?
Następny artykułDlaczego warto rozwijać swoją wiedzę podczas grania zakładów sportowych?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.