Kosmos fascynuje ludzi od zawsze. Jednakże od czasów zimnej wojny, popularność lotów w kosmos strasznie zmalała. Od kilkunastu lat, ludzka stopa nie stanęła na księżycu, kiedyś również wielkim marzeniem oraz ambicją było stawienie nogi na Marsie. Lecz mimo znacznego postępu technologii, dopiero w ostatnich latach, takie firmy jak SpaceX czy też Virgin Galactic, ogłosiły, że zamierzają oferować ludziom komercyjne loty w kosmos. No ale co ma do tego bukmacherka?

Bukmacherka a loty w kosmos

A właściwie ma bardzo wiele. Ale przede wszystkim, warto skupić się w ogóle na historii lotów  w kosmos, ponieważ nie zaczęła się ona od razu od wysłania ludzi na księżyc. Zacznijmy od tego że wyścig w kosmos zapoczątkowała zimna wojna. Sowieci (dzisiejsi Rosjanie) jako pierwsi wysłali w kosmos sondę ,,Sputnik”, przez co z racji tego że Stany Zjednoczone ,,nie mogą być gorsze” więc zaledwie cztery miesiące po sputniku amerykanie wystrzelili w kosmos swoją sondę o nazwie ,,explorer”.  No i tak zaczął się wyścig o podbój kosmosu. Ale my nie będziemy wam tutaj opowiadać całej historii, przecież nie jesteśmy tutaj od tego. No ale jeszcze nie możemy tutaj zapomnieć o pierwszym zwierzęciu w kosmosie, mowa tutaj o Łajce, która w 1957 roku na pokładzie radzieckiego Sputnika 2 odbyła swój pierwszy (i niestety ostatni) lot w kosmosie.

Zakłady specjalne w bukmacherce – również związane z kosmosem?

Zakłady specjalne to taki rodzaj zakładów, który powinien rozumieć się sam przez siebie, wystarczy popatrzeć na nazwę. No ale my zamierzamy wam i tak wytłumaczyć, o co tutaj chodzi. Mianowicie ten rodzaj zakładów polega na tym, że tak naprawdę zależnie od tego czy bukmacher uzna że jest to opłacalne, to tak naprawdę możemy założyć się z nim o dosłownie wszystko, w tym właśnie i też nowy, ,,wyścig do gwiazd”.

A może tak poznamy zawodników?

Przede wszystkim, zanim powiemy wam o zawodnikach, to musimy wam opowiedzieć o co się tak naprawdę rozchodzi. A rozchodzi się o wiele, mianowicie musimy zauważyć, że te firmy startują aby osiągnąć komercyjne loty kosmiczne, bądź też na marsa. Głównymi faworytami tutaj są dwie firmy : SpaceX – Elona Muska, oraz Virgin Galactic – Boeinga (firmy, nie ma chyba gościa o nazwisku Boeing, ale możemy się mylić). No dobrze, więc po prostu zakład polega na tym, która z tych firm pierwsza osiągnie postawiony sobie cel.

Czy warto w ogóle obstawiać zakłady specjalne?

Według naszej opinii, oczywiście że tak. Zakłady specjalne mają to do siebie, że nie wymagają kompleksowej wiedzy na temat dziedziny, którą zamierzamy obstawić, więc są bardzo przyjazne nowym graczom zakładów bukmacherskich. Poza tym, wiedza na temat polityki nie jest ciężka do zdobycia, tak samo jak na przykład interesujemy się książką ,,gra o tron”, to też możemy obstawić zakład specjalny na nią, ostatnio był dostępny taki, że ,,kto zasiądzie na żelaznym tronie” – cokolwiek to znaczy. Nie jesteśmy fanami tej serii.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFora bukmacherskie – to ktoś jeszcze z tego korzysta?
Następny artykułPodstawy bukmacherki – poradnik dla początkujących
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.