STS to niewykluczenie najlepszy bukmacher roku 2020, z kilku powodów – przede wszystkim, mimo ciężkich czasów, nie opuścił swoich klientów, nie mówiąc o tym, że nadal oferuje swoje zakłady – w końcu jednak to nie wszystko. Dlaczego więc uważamy STS za najlepszego bukmachera roku 2020? O tym już za chwilę!

Dlaczego STS jest najlepszym bukmacherem roku 2020?

Gdzie powstała firma bukmacherska STS?

Niestety na polskim rynku zakładanie takiego rodzaju firmy jest bardzo rzadkie, ponieważ większość bukmacherów prowadzących zakłady sportowe w Polsce jest zarejestrowanych poza granicami kraju, co może skłonić wiele osób do myślenia, czy aby na pewno warto jest tam obstawiać. Oczywiście lepiej postawić na firmę krajową niż na niepewną firmę zagraniczną (co też zwykle jest nielegalne – podstawowym warunkiem uzyskania zezwolenia Ministerstwa Finansów na prowadzenie usług w Polsce jest zarejestrowanie firmy w Polsce).

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Jaką taktykę przyjmuje STS?

Pod względem strategii oferowania swoich zakładów STS jest bardzo interesującym bukmacherem. W większości typów bukmacherów nie wyróżnia się na tle konkurencji, ale przyjął ciekawszą strategię na ustalone punkty bukmachera. Ostatnio legalny bukmacher oferował nawet swoim klientom stałe punkty VIP. Cóż, wracając do tematu, w rzeczywistości samo STS nie ma prawie żadnych oficjalnych punktów stacjonarnych (prawie wszystkie opinie są w największych miastach w Polsce) – bo reszta opiera się na franczyzie. Warto też wspomineć o ofercie betgames sts, która sprawiła, że nagle państwo straciło monopol na gry karciane w internecie, ale o tym za chwilę.

Koronawirus

Nie da się ukryć, że z powodu koronawirusa bardzo wiele się popsuło, nie tylko w gospodarce, ale również i w sporcie. Przez wiosenny lockdown wiele firm bukmacherskich nawet nie mogło oferować zakładów na tradycyjne sporty, jednakże STS jako najlepszy bukmacher miał na szczęście asa w rękawie, ponieważ właśnie ma w swojej ofercie sporty wirtualne, e-sporty, a nawet Betgames sts, które polega mniej więcej na tym, że obstawiamy rozgrywki karciane. Oczywiście to mogło wielu typerom nie wystarczać, jednakże na to już nie możemy nic poradzić – cieszymy się że w ogóle STS sobie poradził.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto jest obstawiać u STS teraz?

Mimo iż zbliżamy się wielkimi krokami do kolejnego lockdownu (decyzja zostanie podjęta w piątek) to mimo wszystko tak, ponieważ STS pokazał, że warto mu zaufać, oraz nie wycofa się z rynku i nie zawiesi swojej działalności, dlatego też zresztą ten bukmacher jest numerem jeden w wielu rankingach bukmacherskich. Nas to nie dziwi, z racji tego że obok Fortuny, STS słucha swoich klientów, i zawsze stara się dostosować swoją ofertę do danej sytuacji. Dlatego też z czystym sumieniem możemy ci polecić grę u bukmachera STS.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJakich cech nie powinien mieć gracz zakładów bukmacherskich?
Następny artykułNajlepsze aplikacje bukmacherskie na rok 2021
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.