Zakłady bukmacherskie to dynamicznie rozwijająca się branża, w której powstaje coraz więcej totalizatorów sportowych oferujących zawieranie urozmaiconych zakładów wzajemnych. Klienci mogą korzystać zarówno w możliwości zawierania zakładów w punktach stacjonarnych, jak i zdalnych tzn. online. Do najpopularniejszych dyscyplin sportowych wśród ofert zakładów bukmacherskich należy m.in. piłka nożna.

Dlaczego tak duża ilość osób ogląda mecze online – i na tym zarabia?

Dlaczego większość graczy ogląda (i obstawia) mecze online w internecie?

Asortyment dyscyplin sportowych, dostępnych w ofertach bukmacherów jest imponujący. Znajdują się w niej takie dyscypliny sportowe jak hokej, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, F1, wyścigi konne czy piłka nożna. Według statystyk najczęściej obstawianą dyscypliną sportową jest m.in. piłka nożna, która cieszy się największym zainteresowaniem graczy stacjonarnych oraz internetowych. Eksperci branży bukmacherskiej oceniają, że duże zainteresowanie meczami piłkarskimi wśród typujących wynika z bogatej oferty zakładów bukmacherskich na zawieranie kuponów wzajemnych na piłkę nożną. Ponadto piłka nożna jako sport narodowy od lat przyciąga największą liczbę kibiców, którzy bardzo często kibicowanie łączą z typowaniem wyników spotkań swoich ulubionych drużyn piłkarskich za pośrednictwem totalizatorów sportowych.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Zawieranie zakładów na mecze piłkarskie w internecie

Bukmacherzy stale urozmaicają swoje oferty, szczególnie w zakresie piłki nożnej. Typujący mają do wyboru wiele atrakcyjnych kursów podczas obstawiania m.in. ilości rzutów rożnych, która drużyna pierwsza strzeli bramkę, ilości bramek w meczu lub zwycięzcy albo remisu. Ponadto możliwość obstawiania zakładów pojedynczych, akumulacyjnych lub systemowych znacznie urozmaica grę. Nie znacie tych rodzajów zakładów bukmacherskich? Mamy dla was świetny poradnik właśnie o nich, kliknijcie po prostu link wyżej. Zakłady bukmacherskie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy, udostępniają wiele funkcjonalności dla graczy. Dużą zaletą bukmachera jest funkcjonalność cash out, która umożliwia wypłatę wygranej w każdym momencie rozgrywanego meczu.

Obstawianie piłki nożnej na żywo

Obstawianie meczów piłkarskich na żywo to jedna z najpopularniejszych form zawierania zakładów bukmacherskich. Możliwość śledzenia spotkania piłkarskiego z równoczesnym obstawianiem wyników w czasie rzeczywistym wpływa na większe emocje i zaangażowanie gracza w typowanie. Klienci przyznają, że taka forma obstawiania spotkań dostarcza największej dawki adrenaliny. Dodatkowym atutem działu LIVE jest łączenie spotkań w jeden kupon, co zwiększa mnożnik wpływający na możliwość uzyskania większej wygranej. Piłka nożna jako najpopularniejsza dyscyplina sportowa w kraju cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem wśród kibiców, dlatego bukmacherzy dostosowują swoje oferty do potrzeb bieżącego rynku. Zarówno promocje, bonusy, jak i wysokie kursy oferowane przez zakłady bukmacherskie najczęściej dotyczą piłki nożnej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł5 najlepszych porad dla graczy zakładów sportowych
Następny artykułNajlepsze sposoby na obstawianie piłki ręcznej
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.