Kurs bukmacherski wydaje się bardzo błahą rzeczą, którą bardzo łatwo jest opanować, oraz nie trzeba przywiązywać do tego większej wagi. Jednakże każdy, kto tak uważa, jest w sporym błędzie, ponieważ kurs bukmacherski jest bardzo ważną rzeczą, dlatego też nigdy nie należy go lekceważyć. Co więc każdy gracz powinien wiedzieć o kursach bukmacherskich?

Dlaczego wiedza na temat kursów bukmacherskich jest potrzebna każdemu typerowi?

Kurs często prawdę ci powie

Wielu graczy często nie zdaje sobie sprawy z tego, że kursy zazwyczaj pokazują tendencję do tego, jak bardzo gracze tacy jak Ty są skłonni postawić dany zakład, a nie jak bukmacher szacuje swoje szanse na wygraną. W końcu gdyby to tylko od tego zależało, że bukmacher ustawi sobie jakiśtam kurs, bo myśli, że to albo tamto się zdarzy, to by gracze go ogrywali non – stop, czyż nie? Dlatego też pamiętaj, że niekiedy bukmacher woli nawet trochę stracić, tylko po to, aby wysondować, czy gracze się złapią na ten typ.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Kursy bukmacherskie się zmieniają

Otóż to – jeśli wydaje ci się, że raz zaproponowany kurs bukmacherski pozostaje taki jak jest do rozstrzygnięcia, to jesteś w błędzie. Nieraz zdarzało się, że kurs zmienił się z takiego na inny, dlatego też powinieneś pamiętać o tym, że nawet w trakcie kiedy finalizujesz swój kupon, może się coś zmienić. Może do tego, kto zarządza akurat tym zakładem, dotarła informacja, że coś uległo zmianie? Albo wykryli błąd, no i muszą zmienić dany kurs? Takich sytuacji jest cała masa, i gracze bardzo często narzekają na to, że tak jest, no ale cóż – przecież to ,,dom” zawsze musi wygrywać, a gracz być stratny.

Modyfikatory

Kurs bukmacherski może być modyfikowany przez na przykład bonusy bukmacherskie, w celach zachęcenia graczy do tego, aby postawić akurat na to wydarzenie. Pamiętaj też, że im bardziej popularne jest dane wydarzenie, to masz mniejszą szansę na to, że akurat kurs na to spotkanie będzie jakoś wyjątkowo wysoki. Oczywiście, kursy na to, co bukmacher prawie na pewno wie, że się nie wydarzy mogą sięgać zawrotnych liczb (wygrana K. Westa w wyborach prezydenckich – kurs 200) ale nie powinieneś raczej na takie zdarzenia obstawiać kuponów, ponieważ szansa na to, że takie coś się zdarzy jest naprawdę minimalna. Wracając jeszcze na moment do bonusów bukmacherskich, pamiętaj o tym, aby zawsze czytać regulamin obrotu bonusem, ponieważ w ten sposób bardzo łatwo będzie ci wyczytać pismo nosem, czy akurat ten bonus będzie łatwy do wypłacenia, czy też akurat bukmacher postawił takie warunki, że raczej staniesz na uszach, aniżeli wypłacisz ten bonus.

Zabawa

Pamiętaj o tym, że czasami przeczucie powie ci więcej niż niejedna analiza sportowa. Oprócz tego, nigdy nie traktuj kursu jako definitywnego czynnika, że wygrasz zakład, czy też zrobi to bukmacher. To jedynie element składowy zakładów bukmacherskich, a każdy kto twierdzi że to jest całość – powinien nieco zrewidować swój światopogląd.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepsze porady dla początkujących typerów zakładów na sport
Następny artykułCzy dzięki bukmacherom możemy oglądać transmisje na żywo z meczów online?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.