Fora same w sobie, były zalążkiem nowoczesnych mediów społecznościowych w internecie. Jako pierwsze rozpowszechniły ogólną wymianę wiedzy, zawiązywanie przyjaźni w internecie, a oprócz tego całą masę ,,przydatnych” słów jak ,,trolling” bądź ,,flame”, lecz my chcemy się skupić na jednej branży, która wciąż korzysta z tej dość szybko starzejącej się formy przekazu informacji. Której? Chodzi tutaj o bukmacherkę oczywiście…

Fora bukmacherskie – to ktoś jeszcze z tego korzysta?

Czy ten ,,dinozaur” internetu jest w ogóle wart uwagi?

Jak to z wszystkim zawsze bywa, stare porzekadło mówi nam ,,punkt widzenia zależy od punktu siedzenia”. Dlatego najpierw, przybliżymy wam jak to w ogóle jest z tymi forami bukmacherskimi. Nawet najlepszy gracz zakładów bukmacherskich musi się wymieniać informacjami z innymi ,,zawodnikami”, bo sam nie jest w stanie przewidzieć wszystkiego. Fora bukmacherskie to idealne miejsca aby uzyskać informacje na temat różnych dyscyplin sportowych, ale też nie tylko. Dla początkującego gracza oprócz poradników bukmacherskich, takie fora mogą być bardzo przydatne, ponieważ niewielu z nich wie, jak obstawiać zakłady bukmacherskie skutecznie, a co dopiero wygrywać zakłady pod rząd. Jeśli jednak aspirujemy do tego, aby być najlepszym graczem zakładów bukmacherskich na świecie, to musimy mieć na uwadze, że na ukrytych działach forów bukmacherskich starczy tylko miejsca dla wybranych.

Fora zamknięte skupiają wyłącznie najlepszych graczy, regularnie  wygrywających z bukmacherami. Są to miejsca hermetyczne, tutaj nie trafiają pierwsi lepsi typerzy typu „Jan Kowalsky123” który ma za sobą swoje pierwsze trzy typy (oczywiście jest to tylko przykład, nie chcemy tutaj nikogo obrażać), ale wyłącznie znani gracze, o wyrobionej renomie. Zamknięte działy forum przypominają oddziały zamknięte w ,,psychiatryku” (nie, nie dlatego że gracze są niespełna rozumu), ale co zabawne trudniej jest się na takie działy dostać, niż wydostać.

Jak zostać członkiem forów zamkniętych?

 Najłatwiejszym sposobem jest oczywiście zostanie poleconym przez znajomego gracza, który już znajduje się na takowym forum. Ale jak to wiadomo z poleceniem bywa, za polecanego odpowiedzialność bierze osoba, która go poleciła. Drugim sposobem jest wyrobienie sobie renomy na  forach otwartych, choć jest to dość trudne, oraz czasami wymaga miesięcy jak nie lat przygotowywania się do tego, aby typować wygrane zakłady pod rząd. Często również na takich zamkniętych działach występują osoby, które pracowały w firmach bukmacherskich i często też jest to dla nich dobra okazja, aby wylać z siebie wszystkie wady pracy u bukmachera.

 Bukmacherskie fora zamknięte zarządzane są przez moderatorów, zazwyczaj są to właściciele domen na których postawione są fora lub osoby o wyjątkowej wiedzy i cieszące się dobrą opinią. Moderatorzy mają za zadanie pilnować porządku na forum, dawać kary, a także rozwijać forum.

Jeśli zaś mówimy o łamaniu zasad obowiązujących na forum, bądź obrażanie jego uczestników zazwyczaj dla delikwenta kończy się usunięciem z forum.  Jeśli chodzi o fora zamknięte, to dyscyplina jest jeszcze bardziej surowsza. Zazwyczaj zdarza się tak, że przy usunięciu ,,toksycznego” gracza, administratorzy bądź moderatorzy powiadamiają zaprzyjaźnione fora o takowym użytkowniku, aby jeszcze bardziej utrudnić mu powrót ,,na salony”.


LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułETOTO – młody gracz na rynku bukmacherskim
Następny artykułCzy można obstawiać zakłady bukmacherskie na loty w kosmos?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.