Ogranie bukmachera nie jest łatwym zadaniem, jednak jak wiadomo, dla chcącego nic trudnego, dlatego też jeśli zdobędziemy odpowiednią wiedzę, oraz również i należycie się do takiego zadania przygotujemy, to na pewno nie będziemy mieli żadnych problemów z tym, aby później odpowiednio typować wyniki, dzięki czemu prawdopodobnie możemy wygrać spore sumy na zakładach bukmacherskich, lecz najpierw….

Jak ograć bukmachera?

Zacznij od obstawiania jednego sportu – na przykład piłkę nożną

W bukmacherce jest niestety tak samo jak w prawdziwym życiu – jeśli się wyspecjalizujemy w jednym zawodzie i będziemy mieli oprócz wiedzy mnóstwo doświadczenia, to dostaniemy za naszą pracę sporo pieniędzy. Jeśli chodzi o zakładanie się z bukmacherem, to najlepiej jest się nie rozpraszać typowaniem kilku sportów na raz, tylko skupienie się na jednym – ponieważ to może jedynie przynieść nam odpowiednie wyniki, jeśli chcemy oczywiście wygrywać spore kwoty na zakładach bukmacherskich. Warto też jest skorzystać z każdej pomocy jaką tylko będziemy w stanie znaleźć, dobrym przykładem są tutaj na przykład fora bukmacherskie, gdzie prawdopodobnie znajdziemy wszystkie informacje jakie nam tylko będą potrzebne do poprawnego typowania zakładów bukmacherskich. Naturalnie jeśli mamy już tyle doświadczenia w jednej kategorii sportowej, że bez problemów wygrywamy nasz każdy typ – to najlepiej wtedy jest zacząć rozwijać się w innej kategorii sportowej, chociaż i tak lepiej jest nie ciągnąć kilku srok za ogon, tylko dbać i rozwijać ,,swoje”.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Jeśli zaczynasz – zacznij od niewielkich sum

Jeśli chcemy ograć bukmachera, to obstawianie małych sum powinno być pierwszą rzeczą, na jakiej należy się skupić. Zawsze lepiej jest wygrać niewiele, niż biedować do następnej wypłaty, czyż nie? Dlatego pamiętajmy, aby zawsze obstawiać z głową, a nie bez niej. Niektórzy jednak nie potrafią opanować żądzy ,,adrenaliny” przez co właśnie obstawiają wszystko co mają. Na to właśnie z resztą czekają bukmacherzy, dlatego zawsze podchodź do zakładów bukmacherskich na spokojnie, ponieważ w innym wypadku może się to na tobie po prostu źle odbić (a jeszcze gorzej na twoim portfelu).

Pewne typy bukmacherskie w internecie

Na internecie istnieje sporo witryn udostępniających pewne typy bukmacherskie, ale niestety ani jedna z nich nie może zagwarantować typerom, że ich wszystkie propozycje będą po ogłoszeniu wyników trafne, ponieważ jest to po prostu prawie niemożliwe do osiągnięcia, gdyż na ostateczny wynik wpływa zbyt dużo zmiennych, które oddziałują na rezultat od rozpoczęcia do zakończenia danego spotkania sportowego – w końcu w trakcie spotkania sportowego może zdarzyć się dosłownie wszystko. Przykładem może być tutaj błąd ludzki, kontuzja albo inne czynniki.

Gdzie możemy znaleźć surebety?

Tak naprawdę ciężko jest znaleźć pewne typy bukmacherskie, ale mimo to istnieją miejsca, w których możemy znaleźć typy gwarantujące pewny zysk bez względu na wynik – mianowicie na oficjalnych stronach bukmacherskich. Oczywiście legalni bukmacherzy nie są aż tak nierozsądni, oraz nie dają na swoich serwisach internetowych gotowych typów z poszczególnych lig czy dyscyplin, ale czasami można w ich ofercie trafić na tak zwane ,,surebety”, dzięki którym już przed rozpoczęciem meczu wiemy, że nasz typ będzie udany.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie piłki nożnej na zakładach bukmacherskich
Następny artykułWeryfikacja danych u bukmachera
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.