Według badań obstawianie meczów przez internet jest jednym z najbardziej relaksujących czynności jakie można robić. Ponadto jest to dobry sposób na łatwe i szybkie odrobienie sobie pieniędzy. W tym artykule pokażemy Ci czym są zakłady bukmacherskie, jak dokonywać wpłat i wypłat oraz jak ostawiać mecze przez internet. Zapraszamy!

Jak profesjonalnie obstawiać mecze w internecie?

Na jakiej zasadzie działają zakłady sportowe?

Najprościej mówiąc są to zakłady wzajemne gdzie należy przewidzieć wynik danego wydarzenia. Przyjmuje je osoba która jest bukmacherem albo firma bukmacherska. W jaki sposób zacząć obstawiać zakłady? Na pierwszym miejscu co należy mieć aby móc obstawiać zakłady sportowe to posiadać dowód tożsamości. W Polsce jak i zarówno w większości krajów na ziemi przepisy zabraniają obstawiania zakładów osobom nie letnim. Następna rzecz to posiadanie konta bankowego. Naturalnie nie jest to warunek konieczny, ale jeśli chcemy w sposób wygodny wpłacać i wypłacać nagromadzone środki to warto mieć takie konto bankowe, ponieważ żadna inna osoba nie będzie miała dostępu do naszych transakcji. W kolejnym etapie należy założyć konto u bukmachera. Mamy na to dwie metody, pierwsza z nich to założenie konta w punkcie stacjonarnym, gdzie wypełniamy ręcznie formularz, okazujemy dowód i możemy dalej grać, lub poprzez stronę internetową danego bukmachera gdzie w sposób intuicyjny możemy takie konto sobie założyć. Jedynym minusem tej drugiej metody jest potrzeba zeskanowania swojego dowodu osobistego i przesłanie go do bukmachera drogą elektroniczną. W chwili weryfikacji i otrzymaniu maila zwrotnego możemy zacząć grę u bukmachera.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Jak je poprawnie obstawiać

Obstawiać zakłady bukmacherskie można na dwa sposoby. Między innymi da się to zrobić stacjonarnie w punkcie, bądź online. Pierwszy sposób jest o tyle dobry, że można podczas obstawiania stacjonarnie poznać doświadczone osoby które grają na zakładach bukmacherskich od lat i można zawsze zaczerpnąć dodatkowej wiedzy w temacie obstawiania. W dodatku nie musimy być skazani na jakiekolwiek problemy z serwisem internetowym i mobilnym. Drugi sposób natomiast jest o tyle dobry, że jest bardzo wygodny, praktyczny i można z niego korzystać praktycznie z każdej pozycji na ziemi przez 24h na dobę. Jednakże wybór obstawiania pozostawiamy tobie, to ty zdecydujesz który jest dla ciebie bardziej praktyczniejszy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Legalny bukmacher – z którego skorzystać?

Granie z legalnego bukmachera jest podstawą. Bez tego nie ma co zaczynać swojej przygody z obstawianiem. W Polsce mamy olbrzymi rynek bukmacherski w porównaniu do kilku lat wstecz, gdzie bukmacherów można było policzyć na palcach u jednej ręki. Czasy jednak się zmieniły, a wraz z zmianami przyszedł przyrost legalnych bukmacherów. Aby wybrać dobrego bukmachera należy sprawdzić ofertę jaką posiada dana firma, jakie ma bonusy oraz promocje, a także musimy sprawdzić kursy bukmacherskie, aby w późniejszym czasie nie denerwować się na swój wybór.

Poprzedni artykułWażne informacje dla nowych typerów
Następny artykułZakłady sportowe – czy można z tego żyć?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.