Niestety, ale każdy, kto chce wygrywać z bukmacherem na zakładach, musi przygotować się na poświęcenie na to sporej ilości czasu, ponieważ wygrana u bukmachera wymaga dużej wiedzy, doświadczenia, a zwłaszcza wytrwałości. Jak więc wygrywać z bukmacherem?

Jak wygrać z bukmacherem? Poradnik 2021

Pamiętaj, że wszystko zaczyna się od planu

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrozumieć, aby wygrywać z bukmacherem są podstawy planowania. Naturalnie chodzi tutaj o wybór dyscypliny, rodzaju zakładów, oraz ilości środków, jakie zamierzamy przeznaczyć na grę – ale o tym za chwilę. Każdy gracz musi zadbać o swoje własne techniki obstawiania, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, dlatego też ustalenie metody obstawiania i samego planu ma kluczowe znaczenie dla wygranej na zakładach. Zalecamy przede wszystkim ostrożność podczas korzystania z usług bukmachera, zwłaszcza na początku.

Wielu graczy myśli, że wszystkiego dowie się z poradników bukmacherskich, jednakże to nie jest takie łatwe, ponieważ nawet najlepszy przewodnik po zakładach nie zastąpi praktyki i własnego doświadczenia. Dlatego owszem, przeczytanie kilku poradników jest ważne, ale równie ważna jest praktyka, dlatego też jeśli chcesz obstawiać zakłady bukmacherskie z sukcesami, to musisz postawić przynajmniej kilka typów (najlepiej za niewielką sumę), po to, aby nauczyć się, jak w ogóle się gra u bukmachera.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Ustalanie budżetu to również część planu

Od samego początku musisz ustalić, ile będziesz wydawał miesięcznie na zakłady. Jeśli jednak nie chcesz się z tym bawić, to najlepiej zacząć korzystać z aplikacji dostarczonych przez legalnego bukmachera, ponieważ większość z nich ma wbudowane specjalne ograniczenia, które uniemożliwiają obstawianie kwot przekraczających tą, którą ustawiłeś przy pierwszym logowaniu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Emocje – zapomnij o nich, jeśli chcesz wygrywać

Wyobraź sobie sytuację, w której ostrożnie stawiasz pewną kwotę i wygrywasz. Naturalnie się cieszysz, więc powtarzasz tę operację. Po wygranej po raz drugi lub trzeci zaczniesz zapominać, że szczęście może sprawić, że w każdej chwili stracisz kolejną kwotę, którą postawiłeś. Zagrałeś ponownie – niestety, tym razem przegrałeś. Będziesz czuł się sfrustrowany, ale będziesz już złapany w pułapkę z poprzednich zwycięstw i mimo tego, że nie powinieneś grać dalej będziesz planował ponowne postawienie zakładu – wtedy stracisz więcej pieniędzy niż wygrałeś wcześniej, ponieważ dałeś się złapać w pułapkę emocjonalną. Oczywiście każdy gracz, który inwestuje pieniądze, chce coś zyskać, ale pamiętaj, że w pewnym momencie musisz wyjść z tego błędnego koła, ponieważ możesz stracić więcej pieniędzy niż zarobić. Dlatego jeśli wygrasz – odstaw zakłady na jakiś czas.

Czasami nawet profesjonaliści obstawiają zakłady przy ,,namowie” swoich emocji, na przykład gdy ich ulubiona drużyna lub gracz bierze udział w grze. W takim przypadku, niezależnie od statystyk i prognoz, miej na uwadze kwotę, za jaką obstawiasz. Emocje w tym wypadku mocno dominują przez co przeanalizowanie całego zakładu będzie nieskuteczne. Oczywiście, jeśli chcesz postawić na swoją ulubioną drużynę, nikt Cię nie obroni – ale najlepiej wtedy nie stawiać za dużo.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAplikacje bukmacherskie – dlaczego coraz więcej graczy z nich korzysta?
Następny artykułWażne informacje dla nowych typerów
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.