Nie da się ukryć, że wiele osób typuje zakłady bukmacherskie, które tak naprawdę nie powinny tego robić. Gra u bukmachera to kwestia tego, że gracz cały czas się rozwija, a jeśli tego nie robi, no to cóż, ciężko jest to nazwać grą, czyż nie? Dlatego też dziś przedstawiamy wam najważniejsze kwestie, związane z tym, jakich cech nie powinni posiadać gracze zakładów bukmacherskich!

Jakich cech nie powinien mieć gracz zakładów bukmacherskich?

Emocje

Dobry gracz w zakładach sportowych powinien biegle posługiwać się swoimi emocjami. Niestety kiepski gracz jest zazwyczaj bardzo energiczny. Niestety jest to bardzo szkodliwe dla jego sposobu obstawiania, ponieważ niestety gra u bukmachera ciągle się zmienia – taki zakład nie jest dobry dla takiej osoby. Chcemy przypomnieć, że bukmacherka powinien być zabawą i odskocznią do szarej normalności. Dlatego jeśli jesteś osobą, która nie potrafi panować nad swoimi nerwami i nie może podejmować decyzji pod presją, nie stawiaj buka, ponieważ gdy jesteś rozczarowany, nie tylko nic nie otrzymasz, ale także stracisz pieniądze.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Porażka cię denerwuje

Pamiętajmy, że każdy przegrywa u buka. Jeśli chcesz postawić zakład i nadal wygrywać, musisz dojść do siebie po porażce. Osoba, która ma tendencję do zapamiętywania każdej porażki, każdej porażki i mówi sobie „nie dam rady”, nie powinna stawiać u buka, bo to go rozczaruje. Dobry sprzedawca musi umieć zaakceptować porażkę. Bądź pokorny i grzeczny, a następnie głęboko przeanalizuj, a następnie wyciągnij wnioski, aby nie popełnić ponownie tego samego błędu w przyszłości.

Podatny na uzależnienia

Możesz oddać się dowolnej formie gry losowej, niezależnie od tego, czy jest to poker, automaty do gry czy bukmacherka. Jak wszyscy wiemy, to, czy się uzależnimy, czy nie, zależy od jednej osoby: jedna osoba jest bardziej narażona na uzależnienie, podczas gdy inna osoba może w ogóle nie zostać dotknięta. Mowa jednak o osobach, które łatwo uzależniają się od tytoniu czy innych środków psychoaktywnych (np. Kawy), ponieważ niewielu uzależnionych zdaje sobie sprawę, że są uzależnieni. Niekiedy to objawia się tym, że tacy gracze siedzą i nic nie robią, zamiast poszerzać swoją wiedzę, zamiast zdobywać wiedzę i doświadczenie w sportach, na które chcą postawić, nie zaczną więcej wygrywać, ale będą wydawać więcej na zakłady. Niestety, aby wygrać u bukmachera musimy się odpowiednio przygotować, w przeciwnym razie nie będziemy w stanie wygrać pieniędzy stawiając u bukmachera.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Brak określonego budżetu na zakłady

Nie da się ukryć tego, że bardzo ciężko jest wygrywać na zakładach, kiedy po prostu wydajemy na zakłady więcej, niż przyjmujemy. Gra u bukmachera to kwestia często pochłaniająca wiele środków, ale jeśli nie będziesz uważny, możesz stracić zdecydowanie więcej, niż tak naprawdę ci się wydaje.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPorady bukmacherskie – od eksperta
Następny artykułDlaczego STS jest najlepszym bukmacherem roku 2020?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.