Zapewne zastanawiasz się, dlaczego piszemy tutaj o 2021 roku, skoro 2020 jeszcze się nie skończył. Otóż za chwilę się skończy, czyż nie? A i tak bardzo wiele osób nie wie, który bukmacher posiada najlepszą aplikację bukmacherską, dlatego też dziś przedstawimy ci trzy najlepsze aplikacje na rok 2021!

Najlepsze aplikacje bukmacherskie na rok 2021

Najlepsza aplikacja mobilna na rynku – to ta od Betclic!

Betclic posiada jedną z najlepiej przygotowanych aplikacji mobilnych na rynku. Prawdą jest, że aplikacja Betclic jest dobrze przemyślana. Może działać szybko i wydajnie na urządzeniach IOS i Android. Korzystając z aplikacji mobilnej od legalnego bukmachera Betclic, będziemy mogli postawić do 100 zakładów w meczu (jest to imponująca liczba, ale niekoniecznie praktyczna do wykorzystania). Aplikacja zapewnia nadawanie w czasie rzeczywistym i szybkie płatności, nie wspominając o szybkiej rejestracji. Jedyne, na co możemy narzekać, to brak wyszukiwarek, co ułatwia wyszukiwanie wydarzeń. Z lokalizacji telefonu mamy łatwy dostęp do kuponów i obsługi klienta. Aplikację Betclic na iOS można znaleźć w AppStore, ale jeśli chodzi o wersję na Androida, to bez problemu możemy ją pobrać ze strony bukmachera.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Drugie miejsce – bukmacher STS

STS jest jednym z dwóch firm bukmacherskich, które dają możliwość oglądania meczy na żywo swoim klientom z poziomu aplikacji. Dzięki aplikacji mobilnej STS będziemy mogli obstawiać dowolne zakłady na podstawie kwotowań bukmacherów, takie jak zakłady w czasie rzeczywistym i „przedmeczowe” na wirtualne sporty. Ciekawą opcją w funkcjonalności aplikacji jest czat, dzięki któremu będziemy mogli dyskutować z innymi graczami, a dzięki opcji „Wyniki na żywo” będziemy mogli przeglądać statystyki i wyniki rozgrywki w czasie rzeczywistym. Możesz zapłacić przez PayU lub Skrilla, lub możesz użyć STSpay do wypłaty pieniędzy. Dzięki opcji „cash in” mogliśmy wypłacić środki przed końcem gry, a dzięki funkcji „quick bet” w łatwy sposób możemy postawić kupony u bukmachera. Dużą zaletą jest również możliwość wykorzystania funkcji PIN lub Touch ID do ochrony aplikacji STS.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na trzeciej pozycji – Fortuna!

Fortuna dysponuje jedną z najbardziej rozbudowanych aplikacji mobilnych na polskim rynku. Zalety to przede wszystkim oferta na obstawianie zakładów na żywo, statystyki i analizy meczy, e-sport i wiele innych ciekawych opcji. Jedną z najbardziej interesujących funkcji tej aplikacji jest przeglądanie swoich zakładów i otrzymywanie kwotowań po wyższych kursach. Jeśli chodzi o ciekawe funkcje, które można wykorzystać z poziomu telefonu, to są to m.in .: powiadomienia push (to właściwie podstawa każdej dobrej aplikacji), szybkie obstawianie oraz wyszukiwarki (rola tej funkcji może nie być nam potrzebna). Jeśli chodzi o aplikację mobilną Fortuna, gołym okiem widać, że mamy pod ręką wiele innych opcji, co jest kolejną zaletą, że możemy oglądać mecze w czasie rzeczywistym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego STS jest najlepszym bukmacherem roku 2020?
Następny artykułBłędy, które bukmacherzy popełniają najczęściej!
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.