Osoby które niedawno zainteresowały się typami sportowymi, zapewne zastanawiają się również – jak je obstawiać tak, aby wygrywać. A jak wiadomo, każdy chce zaczynać od najprostszych rzeczy – a nie najtrudniejszych, prawda? Dlatego też, mamy dzisiaj dla was poradnik, jak typować zakłady sportowe z sukcesami!

Najlepsze porady dla początkujących typerów zakładów na sport

Legalny bukmacher

Każdy gracz powinien zdawać sobie z tego sprawę, że wybór legalnego bukmachera, to sprawa gardłowa, z racji tego, że jeśli tego nie zrobimy, pewnego dnia może przyjść do nas zawiadomienie z tym, aby zapłacić podatek od naszej gry u nielegalnego bukmachera. Naturalnie nie każdy dopuszcza się takiego procederu, jednakże warto jest pamiętać konsekwencje takich czynów. Ponieważ nieważne jak dobrze byśmy się z tym maskowali, to i tak kiedyś to wyjdzie na jaw. Zdecydowanie lepiej jest na przykład przekroczyć granicę, i grać na warunkach danego kraju, który ma lepszą sytuację prawną z rynkiem gier losowych, ale większość osób na to nie może sobie pozwolić. Dlatego też, niestety, ale większość graczy typów sportowych jest zmuszona grać zgodnie z prawem, a na dodatek płacić odpowiedni podatek od gier losowych.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Każdy może obstawiać – nie każdy wygrywa

Widzisz ten napis ,,STS – 29 PLN bez depozytu?” – Otóż jest to bonus bukmacherski na start. Większość graczy, kiedy widzi, że może dostać bonus od bukmachera, jest bardzo uradowana, ale nie zdaje sobie sprawy z tego, że aby wyciągnąć kasę z tego bonusu, muszą się ostro natrudzić. Pierwszą kwestią jest na pewno sprawa obrotu tym bonusem. Standardowo jest to kilka razy (4-6) no i jak wiadomo, z każdym naszym typem, szanse na wygraną spadają. Początkujący bardzo często nie wiedzą również co robią, więc wypłacenie takiego bonusu graniczy się z cudem. No ale mimo to warto jest z niego skorzystać, z tego powodu, że nie będziesz przynajmniej musiał wydawać swoich pieniędzy, a jeśli gra ci się nie spodoba – kto powiedział, że musisz typować dalej? Jeśli nie czujesz, że to dla ciebie, zawsze możesz założyć konto tymczasowe. Pomoże ci to w tym, że nie będziesz musiał podawać i weryfikować swoich danych, a gra będzie prowadzona normalnie. Jedynym minusem jest to, że jeśli jednak uda ci się wygrać, to żeby wypłacić bonus – będziesz musiał aktywować swoje konto w pełni.

Jak zacząć, jeśli nie jesteś pewien?

Otóż wcześniej już o tym powiedzieliśmy. Wystarczy, że założysz sobie konto tymczasowe. Naturalnie jednak musisz pamiętać, że nie każdy bukmacher oferuje taką usługę, na dodatek często takie konto jest obłożone swoistymi restrykcjami. Z tego powodu, jeśli masz ochotę na obstawianie, to niestety, ale będziesz musiał potwierdzić swoje dane, przy pomocy swojego dowodu, paszportu, lub innego dokumentu ze zdjęciem. Oczywiście gra jest dla osób powyżej osiemnastego roku życia, pamiętaj również że często typy sportowe nie są łatwe do wygrania – bo jak mówi stare porzekadło – gra była od początku ustawiona.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCiekawostki o zakładach bukmacherskich
Następny artykułDlaczego wiedza na temat kursów bukmacherskich jest potrzebna każdemu typerowi?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.