Piłka ręczna to numer dwa – jeśli chodzi o popularne sporty w Polsce, jednakże tak naprawdę niewielu typerów wie, jak obstawiać ją skutecznie, aby regularnie wygrywać zakłady. A przecież nawet dziecko wie, że najważniejsze są przecież podstawy. Dlatego też – przygotowaliśmy dla was ten poradnik!

Najlepsze sposoby na obstawianie piłki ręcznej

Legalna firma bukmacherska

Tak naprawdę niewielu nas zwraca uwagę na takie ,,szczegóły” – jednakże jest to o tyle ważne, dla nas, że jeśli nie będziemy tego robić – może dla nas skończyć się to nieciekawie, z racji tego że fiskus może się nie dowie od razu – bo wiadomo jest to bardzo nieprawdopodobne, jednakże musimy pamiętać że po jakimś czasie może jednak się dowiedzieć, a wtedy – oprócz zwrotu wszystkiego co wygraliśmy – możemy również otrzymać nawet karę więzienia. Z fiskusem nie ma żartów – dlatego pamiętajcie o tym aby wybierać tylko i wyłącznie legalnych bukmacherów. Wielu bukmacherów oferuje bonusy na start, więc kiedy zaczynamy obstawiać – powinniśmy wybrać odpowiedniego bukmachera (z odpowiednim bonusem oczywiście), ponieważ lepiej jest grać ,,za darmo”, niż za swoje pieniądze – jest to duży plus, z racji tego że jeśli nie spodoba nam się obstawianie, możemy wtedy zrezygnować bez żadnych konsekwencji.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Czego powinniśmy unikać w przypadku obstawiania piłki ręcznej?

Pamiętajmy, aby nie obstawiać spotkań o których wiemy za mało, z racji tego że im więcej ,,niewiadomych” – tym większa szansa na to, że to bukmacher wygra, a nie ty. Nie typujmy też zbyt dużej ilości zakładów, ponieważ łatwo wtedy się pogubić i nie trudno wtedy stracić rachubę, dlatego też lepiej jest obstawiać dwa trzy typy, niż łapać ,,kilka srok za ogon”. Sprawdzajmy również aktualne promocje bukmacherskie, zawsze można wtedy wygrać więcej lub obstawić mecz bez konsekwencji, czyli bez inwestowania naszych pieniędzy.

A jak przygotować się do obstawiania zakładów sportowych?

Zachowanie spokoju – to świetna opcja na to, aby nie popełnić ,,głupich błędów” na samym starcie. Branie wszystkiego na ,,spokojnie” jest o tyle ważne, że może to mieć realny wpływ na to czy nasze typy będą udane czy też nie. Dobrym sposobem na to aby się nie ekscytować naszymi typami za bardzo są głębokie wdechy i wydechy. Oczywiście – każdy ma swoje sposoby na to, aby się uspokoić – my podaliśmy tylko i wyłącznie przykład.

Zwróć uwagę na co typujesz

Jeśli chcemy zacząć wygrywać zakłady pod rząd, warto skupić się na obstawianiu tylko zakładów na piłkę ręczną. Oczywiście, jest to poradnik bukmacherski na temat piłki ręcznej, ale lepiej powiedzieć o czymś, niż nie powiedzieć – a później żałować, nieprawdaż? No ale wracając do tematu – najlepiej jest zacząć od zakładów takich jak 1×2 – polegają one na tym, że typujemy albo zwycięstwo gospodarza, remis – bądź wygraną gości. Oczywiście, nie wygramy na tym sporych sum – ale też w razie czego nie stracimy sporych pieniędzy, co jest również dużym plusem, prawda?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego tak duża ilość osób ogląda mecze online – i na tym zarabia?
Następny artykułJak najlepiej zacząć zarabiać na typach sportowych?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.