Piłka nożna jest uznawana przez większość Polaków za nasz sport narodowy – jednakże dość niewielka ilość ludzi wie, że można na tym sporcie również zarabiać, a więc jak obstawiać piłkę nożną na zakładach bukmacherskich, aby dobrze zarobić?

Obstawianie piłki nożnej na zakładach bukmacherskich

Bukmacher z najlepszym kursem to podstawa

Firma bukmacherska, która będzie nam oferować najwięcej pieniędzy na dany zakład powinna być naszym priorytetem przy wyborze odpowiedniego bukmachera, jednakże nie musimy wybierać tylko jednej firmy, ponieważ na naszym rynku mamy szesnastu legalnych bukmacherów, u których możemy obstawiać zakłady na piłkę nożną – dlatego też wybranie najlepszych trzech może okazać się dla nas bardzo ciekawą opcją. Bonus bukmacherski również powinien wpłynąć na nasz wybór.

Dla nowych graczy to jest to świetna opcja, ponieważ gra za darmowe pieniądze i potencjalna wygrana jest o wiele przyjemniejsza, niż gra za własne środki nieprawdaż? Ma to dodatkowy plus, w tymże znaczeniu, że tak naprawdę nie musimy nic inwestować (jeśli to jest freebet bez depozytu oczywiście) więc jeśli nasze nowe hobby –  się nam po prostu nie spodoba, możemy zrezygnować bez żadnych konsekwencji.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Zdobądź odpowiednie doświadczenie przed obstawianiem

Wiedza na temat sportu który chcemy obstawiać jest niezbędna, jeśli chcemy coś ugrać u bukmachera. Doświadczenie sportowe jest nam potrzebne do tego, aby przewidywać, co nasza ulubiona drużyna zrobi następnie – przez co z czasem będziemy obstawiać trafne wyniki, dzięki czemu zarobek na zakładach bukmacherskich przestanie być rzeczą dla nas niepewną.

Nie obstawiaj pewniaków

Co to są ,,pewniaki”? zapytacie.  Otóż – chodzi tu o zakłady, przy których wygrana jest prawie pewna. Oczywiście, na początku nam się takie obstawianie będzie nam się podobać, przecież nie ma tutaj prawie żadnego ryzyka, nieprawdaż? No ale z drugiej strony musimy pomyśleć o tym, że kto nie ryzykuje – ten nie pije szampana. Najlepiej jest (jako początkujący typer) – obstawić jeden taki zakład (bądź i dwa), aby się dowiedzieć jak w ogóle się obstawia. To doświadczenie będzie dla nas kluczowe w przyszłości, z racji tego że istnieje wiele rodzajów kuponów bukmacherskich, jednakże znajomość i minimalne doświadczenie w obstawianiu jednego z nich, powinno nam wystarczyć na początek.

Wybierz się do stacjonarnego punktu bukmacherskiego

Wydaje się, że ten temat nie ma zbyt wiele wspólnego z tym, o czym napisaliśmy wcześniej, nieprawdaż? Ale nie martwcie się  – w tym szaleństwie jest metoda, z racji tego że w takich miejscach zazwyczaj można spotkać osoby które są również, tak jak my – zainteresowane obstawianiem piłki nożnej – a takie nowe znajomości mogą nam zaowocować innym spojrzeniem na typowanie – a przez co ulepszeniem naszego własnego sposobu obstawiania.

Odpowiedzialne obstawianie

Odpowiedzialne obstawianie piłki nożnej to ustalenie pewnego limitu na środki wydawane przez nas na typowanie wyników. Jeśli lubimy obstawiać zakłady bukmacherskie przez telefon, to prawie każda aplikacja posiada funkcję „odpowiedzialnej gry” czyli ustalonego przez nas limitu środków, którego nie da się przekroczyć. To bardzo dobre rozwiązanie, które sprawi, że po prostu nie przesadzimy z wydawaniem pieniędzy na zakłady bukmacherskie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego obstawianie zakładów sportowych jest popularne?
Następny artykułJak ograć bukmachera?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.