Początkujących typerów zakładów bukmacherskich nie do końca wie, co to są darmowe typy bukmacherskie. Na pewno każdy z nich coś na ten temat słyszał, jednakże zawsze informacje były pełnowartościowe –  Na czym więc polegają darmowe typy bukmacherskie? Tego dowiecie się już za chwilę!

Pewne typy bukmacherskie – jak je znaleźć?

Typy bukmacherskie – co to jest?

Otóż to nic innego jak darmowe przewidywania spotkań sportowych danej dyscypliny, przez osoby doświadczone w tym temacie. A że są darmowe, to chyba każdy potrafi wyczytać z tytułu, czyż nie?

Nie zawsze da się wygrywać przy pomocy darmowych typów bukmacherskich

Nikt nie jest doskonały. Dobrze jest o tym pamiętać. W przeciwnym wypadku można dość szybko się rozczarować. Przestrzegamy też przed stronami, które oferują pewniaki VIP oraz płatne typy na każdy dzień. Zazwyczaj tego rodzaju portale chcą jedynie wyłudzić pieniądze, a same posiłkują się stronami dostępnymi za darmo – czy to w Polsce, czy poza nią. Tak samo z resztą jak strony które oferują mecze za darmo w internecie.

Pewniaki bukmacherskie to dobry sposób na to, żeby posiłkować się dodatkowymi informacjami przed postawieniem naszego kuponu, jednakże zawsze powinniśmy pamiętać o tym, że to tylko prognozy – główna decyzja należy zawsze do nas.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Strony z pewnymi typami bukmacherskimi

W dzisiejszych czasach nie jest trudno znaleźć najrozmaitsze statystyki dotyczące nawet tych najbardziej egzotycznych lig świata. Jeśli chodzi o Polski ,,internet” to oczywiście że istnieją u nas serwisy z typami bukmacherskimi, na których znani typerzy z wysokimi statystykami skuteczności dzielą się analizami, przemyśleniami i swoimi pewnymi typami bukmacherskimi . Poniżej podajemy kilka takich stron, które według opinii samych graczy są obecnie najlepsze:

– https://volley24.pl – najlepsze w Polsce typy bukmacherskie z siatkówki

– https://virtualbet.pl – analizy esportowe, wysoka skuteczność typów

– https://betonline.net.pl – najstarszy serwis z typami w Polsce

– https://typydnia.net.pl –  typy dnia z piłki nożnej, tenisa, siatkówki

– https://tennispicks.info – typy tenisowe od konkretnego typera

Typy bukmacherskie na tegoroczne euro

Przed tym, jak rozpoczną się każde mistrzostwa świata faworyci zaczynają wyłaniać się już w okresie eliminacji. Łatwo dostrzec, która drużyna jest aktualnie w dobrej formie i może pochwalić się zawodnikami na najwyższym poziomie. Zawsze bierze się też pod uwagę fakt, iż gospodarze otrzymują niepisany handicap i potrafią sprawiać czasem ogromne niespodzianki. Gorzej, że podczas nadchodzącego gospodarzy mamy wielu i trzeba zawsze dobrze sprawdzać, gdzie odbywają się konkretne spotkania.

Najciekawsze mecze 1. kolejki fazy grupowej:

Holandia – Ukraina – Hiszpania – Szwecja – Francja – Niemcy – Turcja – Włochy – Walia – Szwajcaria -Belgia – Rosja – Anglia – Chorwacja

Bonus powitalny STS

Jeżeli chcesz obstawiać mecze w STS nie tylko w punktach, na stronie www.sts.pl, ale także w aplikacji mobilnej – musisz posiadać konto bukmacherskie! Wystarczy podać STS kod promocyjny “BETONLINE“, by już na dobry początek zgarnąć 29 zł bez depozytu, a po pierwszej wpłacie – nawet 1200zł!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCechy dobrego gracza pokerowego
Następny artykułJak wygrywać częściej w pokera? – Poradnik
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.