Każdy może napisać poradnik w internecie, co nie znaczy jednak że ten poradnik będzie dobry, nieprawdaż? Do napisania czegoś, co ma pomóc komuś w obstawianiu, potrzeba wiedzy i doświadczenia, którą nie każdy po prostu ma. Dlatego też my czujemy się na siłach na tyle, aby zaprezentować wam właśnie ten poradnik dla początkujących graczy zakładów bukmacherskich!

Na starcie – pamiętaj o bonusach bukmacherskich dla nowych graczy!

Na nowych graczy zakładów bukmacherskich zawsze czekają ciekawe bonusy, zanim więc założymy konto u któregoś z bukmacherów, to najlepiej jest sprawdzić wszystkie oferty bonusów. Równie dobrym pomysłem jest również założenie kilku kont u kilku bukmacherów, przez co po uczynieniu tego, będziemy wiedzieć, który bonus na start nam najbardziej odpowiada – czyż nie? Ale wróćmy do tematu bonusów. Bonus od depozytu to w firmach bukmacherskich podstawa. Jeśli jesteś zainteresowany obstawianiem i chcesz mieć bonus na start, to pierwszą rzecz jaką powinieneś uczynić to  zapoznanie się z warunkami promocji. Przede wszystkim zwróć uwagę na warunki promocji.

A co jeśli uprawiamy sport?

Doświadczenie z uprawiania sportu jest bardzo ważne, ponieważ znasz już zapewne taktyki, które można wykorzystać w obstawianiu danego sportu, co może okazać się przeważającym czynnikiem, przy tym czy dany kupon będzie zwycięski czy też nie. Ale musimy mieć też na uwadze, że bukmacher też zatrudnia ludzi, którzy mieli bądź nadal mają doświadczenie w sporcie i analizowaniu wyników sportowych, dlatego też wygrana na początku łatwo nam nie przyjdzie.

Gdzie możemy obstawiać zakłady bukmacherskie?

Na ten moment mamy do wyboru jednego z 16 legalnie działających na terenie naszego kraju bukmacherów. (uzyskali oni licencję Ministerstwa Finansów – bez niej dany bukmacher jest nielegalny w Polsce). Najwięksi bukmacherzy w Polsce to: STS, Totolotek i Betclic. Oferty mniejszych bukmacherów również są atrakcyjne, ponieważ można w nich znaleźć ciekawe kursy i promocje. Każdy z bukmacherów ma własną witrynę internetową, na której można obstawiać wydarzenia, jednak strony te różnią się ilością wydarzeń sportowych. Największy bukmacherzy wyróżniają się dużą ilością możliwych zakładów. Lista legalnych bukmacherów zamieszczona jest na stronie Ministerstwa Finansów i jest ona zawsze na bieżąco aktualizowana.

Jeśli z resztą już mowa o zakładach przez internet, to oprócz wygody, największą zaletą zakładów internetowych jest typowanie na żywo. To sposób obstawiania na zupełnie innym, dynamicznym poziomie, gdzie kursy zmieniają się na bieżąco podczas trwania wydarzenia. W ten sposób można obstawiać np. to, która drużyna wygra połowę, zdobędzie kolejny punkt itd. Bardzo atrakcyjne są także promocje, którymi bukmacherzy zachęcają nowych użytkowników do skorzystania z ich oferty. Dlatego też pamiętajcie o tym, aby używać swojej głowy, bo bez niej, obstawiając zakłady bukmacherskie, możecie stracić naprawdę spore pieniądze, a tego byśmy nie chcieli – prawda?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy można obstawiać zakłady bukmacherskie na loty w kosmos?
Następny artykułPorady dla typerów – a może dziś zrobimy coś nietypowego?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.