Najlepsze porady bukmacherskie to takie – z których każdy może skorzystać, I czegoś nowego się dowie. Dlatego też my dziś podamy wam te najbardziej interesujące porady – które pomogą ci w obstawianiu zakładów bukmacherskich!

Porady bukmacherskie – od eksperta

Gra online

Naturalnie większość graczy zakładów bukmacherskich zaczyna swoją przygodę z grą przy pomocy stron legalnych bukmacherów. Sama rejestracja jest co prawda dość intuicyjna, ale jeśli chodzi o resztę, to zapewne nowy gracz musi się chwilę zastanowić. Przede wszystkim nowy gracz musi złożyć depozyt, który należy wpłacić na konto, oraz aktywować bonus za pomocą kodów otrzymanych od bukmacherów. Oczywiście ta druga kwestia często uprzyjemnia grę typerom, ale aby obstawić wydarzenie sportowe, musisz najpierw zasilić swoje konto gracza. Jak to zrobić? Najpierw musisz się zalogować i znaleźć sekcję „Płatności” w menu „Konto”. Legalni bukmacherzy zwykle przygotowują specjalną etykietę, która wyjaśnia, jak dokonywać wpłat i wypłat na ich platformie internetowej, dostępne metody i czas realizacji zamówienia. Jeżeli stawiamy na legalne zakłady online, to sposób płatności udostępniany przez operatora jest zawsze bezpieczny i szybki, np. Przelew natychmiastowy, płatność kartą płatniczą czy BLIK. Po dokonaniu płatności pieniądze powinny natychmiast pojawić się na koncie gracza i możesz od razu obstawiać zakłady. Legalni bukmacherzy czasami ustalają również minimalne lub maksymalne kwoty depozytów, które mogą również zależeć od wybranej metody płatności, co niestety często koliduje z interesem graczy, ponieważ nikt nie chce być ograniczony pewnymi obostrzeniami dotyczącymi własnych pieniędzy, prawda?

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Chcesz grać? To zapłać podatek

Pamiętaj o tym, że niestety, ale na grach bukmacherskich podatek jest obowiązkowy i należy go zapłacić za każdym razem, gdy zostanie przez ciebie postawiony zakład. Jest to 12% stawki podatku, więc np. Zakładając się na 100 zł trzeba zapłacić podatek w wysokości 12 zł, a stawiając u buka 1000 zł zapłacisz podatek rzędu 120zł. Należy podkreślić, że chociaż prawo nie określa, która strona (gracz czy bukmacher) ma zapłacić podatek, w rzeczywistości I w praktyce to oczywiste, ze legalny bukmacher przenosi ten obowiązek na gracza, więc nie zdziw się, jak bukmacher od razu od twojego zakładu odliczy 12% od kwoty – chociaż to ma ten plus, że wtedy ty nie musisz martwić się odprowadzaniem podatku I papierologią.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

A co, jeśli pojawi się jakiś problem?

Tak naprawdę im dłużej któryś z legalnych bukmacherów działa na naszym rynku, tym mniejsze jest prawdopodobieństwo, że napotkasz problemy z podstawowymi operacjami, takimi jak otwarcie konta, wpłata środków, wypłata środków lub obstawianie zakładów. Oczywiście zdarza się to, ale dla operatorów zakładów sportowych korzystne jest szybkie działanie w tym sensie, aby to naprawić, aby zapobiec potencjalnej utracie reputacji wśród swoich klientów. Nawet największy operator bukmacherski może stracić klientów z powodu złej obsługi klienta, co równa się czasami wielkim stratom. Ci, którzy są nieodpowiedzialni za swoje błędy lub którzy nie reagują wystarczająco szybko w środowisku, które często mierzy się z czasem, szybko zyskają złą reputację.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy dzięki bukmacherom możemy oglądać transmisje na żywo z meczów online?
Następny artykułJakich cech nie powinien mieć gracz zakładów bukmacherskich?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.