Tydzień się kończy, weekend już na horyzoncie – czas zacząć myśleć o relaksie, nieprawdaż? Jedni relaksują się przy alkoholu, drudzy przez sport, inni jeszcze oglądają filmy. Ale skoro to czytasz – to prawdopodobnie nie należysz do tej grupy, z racji tego że lubisz się ,,relaksować” przy zakładach bukmacherskich, nieprawdaż? Ale kończę tu ,,przewidywania przyszłości” – czas zająć się ciekawymi dla was poradami!

Porady dla typerów – a może dziś zrobimy coś nietypowego?

Nie poddawaj się – każdy musi kiedyś przegrać

 Zakłady bukmacherskie są stworzone w ten sposób, aby firma bukmacherska miała zawsze ,,wszystkie karty” w rękach, podczas gdy gracze starają się to zmienić i wykorzystując słabe punkty – ograć bukmachera. Jednakże jako początkujący gracz – będzie nam bardzo ciężko to uczynić, z racji tego że większość w tym ,,okresie” typowania nawet nie wie jak obstawiać, a co dopiero wygrywać z bukmacherem, dlatego też dużym błędem każdego początkującego typera jest zniechęcanie się do typowania po kilku nieudanych zakładach.

Zdobywanie kasy jest głównym celem grania na zakładach bukmacherskich, jednakże musimy pamiętać, że nie jest to zadanie łatwe. Aby postarać się nieco załagodzić te straty z początkujących typów, możemy skorzystać z tak zwanego freebetu bukmacherskiego, który pozwoli nam obstawiać za środki od bukmachera. Po raz kolejny – jeśli chcemy wygrywać – musimy najpierw nauczyć się pogodzić z porażką, ponieważ tak naprawdę nawet najlepsi typerzy czasami się mylą – i przegrywają z bukmacherami.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Nie obstawiaj zbyt dużo – bo może się to źle skończyć…

Początkujący gracz zakładów bukmacherskich nigdy powinien stawiać połowę swojego miesięcznego dochodu – tylko dlatego, ponieważ chce obstawić większą sumę. Zawsze lepiej jest wygrać niewiele, niż jeść na przemian ziemniaki i ryż przez następny miesiąc, czyż nie? Dlatego pamiętajmy, aby zawsze obstawiać z głową, a nie bez niej. Niektórzy jednak nie potrafią opanować żądzy ,,adrenaliny” przez co właśnie obstawiają wszystko co mają. Na to właśnie z resztą czekają bukmacherzy, dlatego też pamiętajmy o tym, aby im się ,,nie dać”!

Internet czy punkty bukmacherskie? Co wybrać?

W dwudziestym pierwszym wieku praktycznie każdy Europejczyk korzystał z komputera oraz internetu, jeśli chodzi zaś o witryny bukmacherskie – to można korzystać z nich zarówno z laptopa w samochodzie (oczywiście o ile mamy internet mobilny w laptopie), bądź w domowym zaciszu przy naszym osobistym komputerze a nawet i z inteligentnego telewizora. Jeśli zaś chodzi o porównanie ich do punktów naziemnych, to plusem tej opcji na pewno jest to, że witryny internetowe bukmacherów są dostępne dwadzieścia cztery godziny na dobę, przez 365 dni w roku.

To na pewno jest jedna z rzeczy które się różnią. Kolejną kwestią tutaj jest na pewno to, że w stacjonarnych punktach bukmacherskich gotówkę otrzymujemy niemalże natychmiast po wygranym typie bukmacherskim, jeśli zaś chodzi o witryny bukmacherskie, to po wygranej jedyne co zobaczymy to po prostu większa liczba numerków na ekranie – co jest średnio satysfakcjonujące, nieprawdaż?


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPodstawy bukmacherki – poradnik dla początkujących
Następny artykułDlaczego obstawianie zakładów sportowych jest popularne?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.