Rejestracja nowego konta w firmie bukmacherskiej – co warto o tym wiedzieć?

Decyzja dotycząca tego aspektu w sumie już dawno została podjęta? Chcesz założyć internetowe konto bukmacherskie? Wybór padł na STS? Czy ta firma bukmacherska działa jednak zgodnie z przepisami? Jak można tam założyć konto? Ile to wszystko trwa w praktyce? W ramach dzisiejszego artykułu poruszyliśmy również kwestie odnoszące się do zrealizowania pierwszego depozytu.

Czy STS działa legalnie?

Chcesz dokonać rejestracji w jednej z firm bukmacherskich? Obawiasz się jednak, że potem będziesz miał z tego tytułu jakieś kłopoty z prawem? Warto tego uniknąć. Dlatego nie dziwi, że coraz więcej osób decyduje się na profesjonalne podmioty hazardowe, które działają legalnie. W grupie takich firm bukmacherskich oczywiście znajduje się STS. Warto zaznaczyć, że możesz tam założyć np. na początek tymczasowe konto w STS. Jest to opcja dedykowana osobom, które np. chcą wszystko sprawdzić w praktyce. Warto jednak zauważyć, że takie konto to pewne ograniczenia. Nie możesz zatem np. wypłacić pieniędzy. Poza tym masz sposobność grać jedynie za ograniczone stawki do pewnego limitu. Nie ma jednak przeszkód, by potem założyć już konto stałe. W tym celu potrzebna jest przede wszystkim weryfikacja tożsamości. Jeśli uporasz się z wykonaniem tego zagadnienia, to będziesz mógł nie tylko obstawiać rozmaite kupony, ale także swobodnie wypłacać pieniądze.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Ile trwa rejestracja?

Czas dowiedzieć się kilku istotnych informacji na ten temat. Warto zaznaczyć, że np. rejestracja nowego konta w firmie bukmacherskiej STS nie trwa zbyt wiele czasu. Wszystko zamyka się w maksymalnie kilkudziesięciu minutach. Przeważnie możesz uporać się z wykonaniem tego zadania jeszcze szybciej. Sporo cennych informacji na ten temat (i nie tylko) przedstawia profesjonalny blog bukmacherski. Możesz tam dowiedzieć się również o topowych podmiotach hazardowych oraz o błędach, jakich należy unikać w czasie obstawiania potyczek itp. Jakie dane trzeba zaś podać w czasie dokonywania rejestracji? Na szczęście nie ma ich zbyt dużo. Należy przede wszystkim wskazać swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania, czy wiek itd. Jeśli chodzi o ten ostatni aspekt, to jest on zawsze bardzo dokładnie sprawdzany w czasie weryfikowania tożsamości. Musisz bowiem wiedzieć, że zakłady bukmacherskie są przeznaczone w naszym kraju tylko dla osób, które mają minimum 18 lat. Zasada jest prosta. Pamiętaj zatem o tym, by podawać prawdziwe, zgodne ze stanem faktycznym informacje na swój temat.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Jak można wpłacać pieniądze do legalnych podmiotów hazardowych?

Udało Ci się już zarejestrować? Super. To jednak jeszcze nie oznacza, że możesz zacząć obstawiać zakłady sportowe. Do tego jest konieczne wpłacenie pierwszego depozytu. Jeśli jednak zostały przez Ciebie wybrane legalne podmioty hazardowe, to masz na tej płaszczyźnie naprawdę wiele opcji. Możesz bowiem zdecydować się m.in. na skorzystanie ze swojego konta bankowego. Jak jeszcze są zazwyczaj wpłacane depozyty? Przy pomocy kart kredytowych, czy portfeli internetowych itp.

Poprzedni artykułDlaczego warto rozwijać swoją wiedzę podczas grania zakładów sportowych?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.