Z pewnością większość z nas marzy o byciu milionerem, z reguły jest to niezwykle ciężkie do osiągnięcia i większości z nas niestety się to nie udało. A znane są przypadki, kiedy ktoś zasnął jako zwykły, szary Kowalski, a obudził się jako milioner…i to dzięki zakładom bukmacherskim w STS! W tym artykule przyjrzymy się największej wygranej w historii polskich zakładów wzajemnych, która miała miejsce w roku 2019! 

wygrane bukmachera sts
Rekordowe wygrane u bukmachera STS

Największa wygrana w historii polskich zakładów bukmacherskich

Generalnie wśród polskich bukmacherów największe wygrane w historii odnotowane są właśnie w STS, wynikać to może z tego, że jest to jeden z najstarszych polskich bukmacherów, który, co można śmiało powiedzieć, cieszy się największą popularnością wśród obstawiających. Największa z nich, przekraczająca milion złotych wygrana miała miejsce bardzo niedawno, gdyż wszystkie kupony składające się na tą wygraną zostały puszczone 27 lutego 2019 roku.

Szczęśliwy zwycięzca 1 254 300,14 złotych uzyskał swoją wygraną puszczając 14 zakładu akumulowanych na łączną kwotę zaledwie 76 złotych! Z czego jeden z zakładów, na który obstawiono kwotę zaledwie 3 złotych wygrał 250 tysięcy złoty, a zwycięzca w całości wypełnił go zdarzeniami piłkarskimi, o łącznym kursie 104919.61!  Jest to z pewnością ogromna wygrana, przy tak niskim nakładzie.

Zapewne wiele osób się zastanawia czy ten szczęśliwiec, którego przykład przytoczyliśmy wyżej miał po prostu furę szczęścia, czy tez kryje się za tym jakiś sekret? Z pewnością szczęście jest niezbędne każdemu, kto próbuje swoich sił w zakładach bukmacherskich, gdyż obstawianie jest niczym innym jak próba przewidzenia przyszłości…więc szczęście zdecydowanie się przyda. Jednak jak mówi polskie porzekadło, szczęściu trzeba pomóc!

sts bonus bez wpłaty własnej
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Rekordowa wygrana u bukmachera STS

Patrząc na strukturę zwycięskiego kuponu i na to, że obstawiający uwzględnił w nim zdarzenia obejmujące nie jeden, nie dwa dni, a okres czasu wynoszący ponad dwa tygodnie (zdarzenia przewidziane na kuponie zaczynają się 27 lutego, a kończą 13 marca) wskazuje wyraźnie na to, że musiał on niezwykle dokładnie i starannie planować swój kupon. I właśnie to jest kluczem do sukcesu! Na przykładzie naszego szczęśliwego zwycięzcy widać, że choć szczęście jest bardzo potrzebne, to trzeba je wesprzeć dokładną analizą.

Fakt, że zwycięzca rozciągnął swój kupon w czasie na ponad dwa tygodnie pokazuje, jak ważna przy obstawianiu u bukmachera STS jest cierpliwość, której zwycięzcy z pewnością nie brakuje. Nasz zwycięzca w większości stawiał na faworytów spotkań na które stawiał, jednak nie rzucił się na wszystkie spotkania piłkarskie jakie odbywały się tego dnia, a starannie wybrał te które jego zdaniem miały największa szanse sukcesu.

Jest to działanie bardzo rozsądne, gdyż praktycznie nigdy nie zdarza się, by wszystkie ”pewniaki” z danego dnia weszły, a wielu początkujących graczy popełnia błąd polegający na puszczaniu taśm, gdzie jeden co biorą pod uwagę to kurs na dane zdarzenie, nie zgłębiając prawdopodobieństwa sukcesu tego zdarzenia głębiej. 

Przykład tak ogromnej wygranej pokazuje także dobitnie, że obstawianie zakładów zwyczajnie może się opłacać. Sukces w obstawianiu, jak wszystko inne w świecie, nie przyjdzie sam i wymaga nakładu pracy i cierpliwości, jednak jak na tym przykładzie widać, zdecydowanie się to opłaca. Z pewnością pojawią się głosy, że to tylko jeden przypadek, a mnóstwo ludzi przegrywa pieniądze u bukmachera. I jest to prawda, z całą pewnością, żaden bukmacher nie utrzymałby się na rynku, gdyby wszyscy jego klienci wygrywali.

Oczywistym jest, że bukmacherzy istnieją, gdyż więcej osób przegrywa niż wygrywa, ale wziąć pod uwagę należy fakt, że wiele osób obstawiających gra w sposób często lekkomyślny i nieprzemyślany, którzy zaślepieni możliwym zyskiem tworzą kupony z bardzo małą szansa na to, że będą zwycięskie, a kluczem do sukcesu w zakładach bukmacherskich, jak widać na przykładzie naszego milionera jest cierpliwość, rozważne wybieranie zdarzeń na które chcemy postawić i chłodna głowa, tak dokładnie możemy pomóc naszemu szczęściu! 

Poprzedni artykułBonus dla nowych graczy w Milenium
Następny artykułJak analizować mecze piłki nożnej
Co raz więcej legalnych bukmacherów oferuje lepsze bonusy i promocje bukmacherskie niż nielegalni w Polsce. Wyższe kursy bukmacherskie i niższą marże, to sprawia, że nie tęsknimy za dawnymi popularnymi bukmacherami online.