Każdy kto zaczynał swoją przygodę z typowaniem zakładów bukmacherskich wie doskonale, że informacje na ich temat są kluczowe do tego aby osiągnąć sukces. Tak więc jeśli chcesz taki sukces osiągnąć to zapraszamy Cię do dzisiejszego artykułu gdzie dowiesz się parę kwestii związanymi z obstawianiem u bukmachera.

Obstawianie piłki nożnej na zakładach bukmacherskich
Ważne informacje dla nowych typerów

Typowanie piłki nożnej może tylko wydawać się trudne

Chcąc wygrywać na zakładach opiewających o piłkę nożną, to powinniśmy skupić się na jednym rodzaju zakładów. Takie typy zakładów które dają nam największe szansę na wygraną powinniśmy traktować jako świętość i ich się trzymać aby wygrywać na zakładach bukmacherskich.

Między innymi do tych rodzai zakładów zaliczamy:

– zakład trzydrogowy (oznaczany najczęściej 1×2) – działa on na zasadzie, że aby zwyciężyć z bukmacherem, będziemy musieli obstawić odpowiednie zwycięstwo gospodarzy (1) remis, (x), bądź wygraną gości (2). W przypadku zakładu 1×2 mamy szansę na zwycięstwo rzędu 33% (przy warunku że obstawiamy kupon pojedynczy).

– zakład dwudrogowy – jest praktycznie taki sam jak 1×2, jednakże w tej możliwości ,,nie liczy się” remis, gdyż jeśli taka sytuacja się jednak zdarzy, to wtedy zamiast przegranej, bukmacher zwraca nam z tego środki na nasze konto.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Gdzie znaleźć pewniaki bukmacherskie

Pewniaki bukmacherskie możemy znaleźć między innymi na stronach internetowych. Oczywiście typerzy, którzy poświęcili dużo czasu na skompletowanie swoich pewnych typów bukmacherskich nie będą chcieli je wpuścić w internet za darmo. Lecz niekiedy znajdą się tacy którzy to zrobią po to, żeby zrobić sobie reklamę, także należy wszystko podwójnie sprawdzać. Po tym jak już wszystko dokładnie sprawdzimy możemy przystąpić do działania. Pamiętaj, że sport jest dziedziną nie przewidywalną i tak naprawdę sprawdzone typy mogą czasami okazać się nie skuteczne.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Musisz być spokojny i opanowany

Bardzo duża część osób zapomina o najważniejszym czyli o spokoju i opanowaniu. Jest to potrzebne do zakładów bukmacherskich, ponieważ dzięki tym cechom możemy rozwinąć się w tej dziedzinie i nie stać w miejscu. Obie te cechy przydają się najbardziej podczas chęci odkucia się bez zastanowienia po porażce, co jest najgorszym pomysłem na jaki możemy wpaść. Należy pamiętać aby zakładami bukmacherskimi bawić się nie traktować tego jak najważniejszą rzecz na świecie bo w przeciwnym razie skutki tego mogą być opłakane.

Poprzedni artykułJak wygrać z bukmacherem? Poradnik 2021
Następny artykułJak profesjonalnie obstawiać mecze w internecie?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.