Czy warto obstawiać zakłady bukmacherskie? Musisz przekonać się na własnej skórze, jak Ci będzie szło. Na pewno jest to opcja, aby można było legalnie zainwestować swoje pieniądze. Jest ona natomiast szczególnie polecana osobom, które na co dzień interesują się sportem. Chcesz w 2022 roku mieć swoje pierwsze konto bukmacherskie? Jak zacząć przygodę ze światem hazardu w tej odsłonie?

Trzeba wybrać legalny podmiot hazardowy – to podstawa

Pierwszym krokiem, który każdy z Was musi tutaj wykonać, jest założenie konta. Powinieneś znaleźć legalne podmioty hazardowe. Dobra informacja jest na szczęście taka, że tego typu podmiotów bukmacherskich w Polsce nie brakuje. A jak skorzystasz z naszej rady, to będziesz mógł m.in. założyć konto, wpłacać pieniądze, wypłacać wygrane itd. Wszystko będzie bowiem odbywało się zgodnie z przepisami. Polecanym bukmacherem jest Betfan. Jeśli chcesz się tam zarejestrować, to proponujemy odwiedzić stronę internetową https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie.

Czym cechuje się ta właśnie firma bukmacherska? Warto zaznaczyć, że jest ona w 100% legalna. Wszak Betfan posiada zezwolenie od Ministerstwa Finansów, które zostało wydane pod koniec października 2018 roku. Jeśli chcesz to sprawdzić samodzielnie, to po raz kolejny odsyłamy Cię do powyższej strony internetowej. Na samym dole znajduje się bowiem informacja potwierdzająca to, że Betfan działa zgodnie z przepisami. Dodatkowo jest to firma hazardowa oferująca szeroką ofertę pod kątem obstawiania i wysokie kursy.

Jak możesz dokonać swojej pierwszej wpłaty?

Jeśli przebrniesz już przez proces rejestracji, to czas na kolejne zadanie. Aby można było bowiem obstawiać w Betfan, musisz posiadać środki na koncie. Na szczęście ta firma bukmacherska oferuje wiele metod, dzięki którym uporasz się ze zrealizowaniem tej czynności. Możesz np. skorzystać z własnego konta bankowego. Co ważne, Betfan na co dzień obsługuje płatności z ponad 20. takich placówek. W jaki jeszcze sposób możesz wpłacać pieniądze? Do wyboru jest kilka innych, popularnych wariantów.

Chodzi np. o Blik, Paysafecard, czy Przelewy24 itd. Czym cechują się transakcje finansowe, które są obsługiwane przez tego bukmachera? Warto wiedzieć, że są one m.in. bezpieczne. Poza tym szybkie. Dlatego możesz liczyć na to, że w mig wpłaty zostaną zaksięgowane…

Obstawienie premierowego kuponu wcale nie jest takie skomplikowane

Posiadasz już środki na swoim koncie? W takim razie czas na wytypowanie pierwszego kuponu pojedynczego albo akumulowanego. Jak to zrobić? Trzeba wykonać tylko kilka wręcz banalnych ruchów. Najpierw musisz kliknąć na interesujące Cię wydarzenie lub wydarzenia. Potem warto określić stawkę na kupon. Rekomenduje się, by osoby początkujące obstawiały za relatywnie niewiele. Lepiej bowiem najpierw zdobyć doświadczenie, a dopiero potem szarżować na tym polu. Tak naprawdę te dwa kroki są zaś wystarczające, by obstawić pierwszy kupon. A jeśli uda Ci się trafić, to wygrana zostanie automatycznie dopisana do stanu Twojego konta.

Poprzedni artykułBetclic czy STS – którą firmę wybrać?
Następny artykułTypy na dziś – Jak poprawić swoje wyniki podczas typowania?
Co raz więcej legalnych bukmacherów oferuje lepsze bonusy i promocje bukmacherskie niż nielegalni w Polsce. Wyższe kursy bukmacherskie i niższą marże, to sprawia, że nie tęsknimy za dawnymi popularnymi bukmacherami online.