Zakłady sportowe – czy można z tego żyć?

Wielu początkujących adeptów sztuki obstawiania w zakładach bukmacherskich zadaje sobie to pytanie. Czy finalnie można żyć wyłącznie z tego? Co na ten temat mówią statystyki? Jak profesjonalnie obstawiać mecze w internecie? Dlaczego wiele osób przegrywa w firmach bukmacherskich? Co zaś robić, by do tej sytuacji nie dopuścić?

Jak przedstawiają się statystyki?

Odnośnie tego zagadnienia krąży wiele mitów. Ogólnie sytuacja przedstawia się tak, że zasadniczo tylko kilka procent ze wszystkich grających regularnie zarabia. Chodzi o zawodowców, którzy mogą pochwalić się tym, że bukmacherka to ich główne źródło utrzymania. Większość wychodzi natomiast mniej więcej na zero. Czyli nie dokładają do interesu, ale też nie zarabiają. Jest też dość dużo osób, które tracą pieniądze na zakładach bukmacherskich. Czy takie wyniki powinny Cię odstraszyć i zarazem zniechęcić do obstawiania w podmiotach hazardowych? Niekoniecznie. Wszak wszystko na tej płaszczyźnie zależy od Ciebie. Jeśli będziesz grał rozsądnie, to naprawdę możesz żyć z bukmacherki. Warto w tym miejscu wspomnieć, że eksperci zarabiają jeszcze na kilka innych sposobów. Mogą tylko grać, ale nie ma też żadnych przeszkód, by np. odsprzedawać typy. A dzięki takiemu fachowi można inkasować naprawdę spore sumy. Warto o tym pamiętać. Są natomiast legalne strony internetowe, gdzie możesz sprzedawać typy. Jak to wygląda w praktyce? Zakładasz konto, określasz stawki i zasady współpracy. Następnie dodajesz typy (same albo wraz z analizą) do systemu. Jeśli będziesz miał dobrą skuteczność, to szybko znajdą się Klienci na Twoje usługi.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Dlaczego tak dużo osób przegrywa?

Z czego bierze się to, że generalnie większość osób dokłada do interesu? Albo w ogóle nie zarabia i wychodzi na zero? Chcesz tego uniknąć? W takim razie zapoznaj się z kilkoma powszechnie popełnianymi błędami. Dużo osób na samym początku swojej drogi w zakładach bukmacherskich obstawia tak zwane taśmy. Są to natomiast kupony AKO składające się nawet z kilkudziesięciu wydarzeń. A przecież wystarczy tylko jedno pudło, by taśma nadawała się do kosza. Oczywiście, ewentualne wygrane robią spore wrażenie. Dużo osób marzy o tym, by szybko się wzbogacić. W zdecydowanej większości przypadków nie jest to zaś możliwe. Do wszystkiego trzeba dojść ciężką pracą (m.in. bardzo istotna jest dokładna analiza). Jakie są jeszcze często popełniane błędy przez osoby początkujące? Zazwyczaj nowicjusze grają wszystkie dyscypliny jak leci. A warto skoncentrować się tylko na jednym sporcie. Często też młodzi typerzy od razu grają np. za 70% stanu konta. W takim przypadku można naprawdę szybko doprowadzić do wyzerowania.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co zrobić, by odnosić regularne sukcesy?

Chcesz żyć wyłącznie z obstawiania w firmach bukmacherskich online? Do tego daleka droga. Aby mieć na to szanse, na początek musisz postawić na legalnego bukmachera, który oferuje sporo wydarzeń na wybrane przez Ciebie sporty (skup się w czasie typowania na jednej dyscyplinie). Graj single albo maksymalnie dwa wydarzenia na kuponie. Dodatkowo obstawiaj za około dwa procent stanu konta. Pamiętaj o tym, by stawki, kursy, czy liczba wydarzeń na kuponie były ze sobą właściwie skorelowane.

Poprzedni artykułJak profesjonalnie obstawiać mecze w internecie?
Następny artykułBetclic czy STS – którą firmę wybrać?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.