Zakłady sportowe to ciekawy sposób na podkręcenie naszych sportowych emocji podczas oglądania naszej ulubionej dyscypliny sportowej. W końcu nieczęsto zdarza się, że w zależności od zwycięstwa lub przegranej danej drużyny, możemy zyskać (lub też stracić) sporo pieniędzy. No dobrze, ale o czym powinniśmy pamiętać, zaczynając obstawiać zakłady sportowe w internecie?

Zakłady sportowe online – jak zacząć?

Co powinniśmy rozważyć na starcie?

Wybór legalnej firmy bukmacherskiej – jest to coś, co powinniśmy rozważyć zawsze jako pierwsze, jeśli mamy z tym problem, to zawsze możemy zasięgnąć porady na forach bukmacherskich. W końcu jest to podstawa dla typowania zakładów bukmacherskich online. I nie mówimy tylko o karach za rozgrywkę u nielegalnych bukmacherów, przecież więzienie nie jest zbyt fajnym miejscem, prawda? No ale wracając do tematu. Na terenie naszego kraju można korzystać z usług licencjonowanych podmiotów, które posiadają odpowiednie zezwolenia Ministerstwa Finansów.

Legalni bukmacherzy to jedyne wyjście dla graczy z Polski, ponieważ w 2017 roku Ustawa o grach losowych uległa nowelizacji. Po wyborze bukmachera musimy zastanowić się czy będziemy korzystać z usług naziemnego punktu bukmacherskiego czy też wolimy zakłady przez internet. Ten ostatni ma tą przewagę, że otwarty jest 24 godziny na dobę ale zanim zwiążemy z nim swoje nadzieje powinniśmy sprawdzić jego wiarygodność i całą ofertę wydarzeń i dyscyplin.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Planuj

Plan na cały sezon sportu który chcemy obstawiać – to podstawa, z racji tego że bez planu możemy nie osiągnąć nic, obstawiając na przysłowiową ,,pałę” Oczywiście nie mówimy tutaj o planowaniu miesiące do przodu, bo wiadomo że to się nie uda, ale na start powinniśmy zaplanować przynajmniej 5 typów do przodu. Trening czyni mistrza! Ale z powrotem do tematu. Warto jest wykorzystać naszą wiedzę na temat obstawianej dyscypliny, podstawą przy obstawianiu również jest zrozumienie zasady ustalania kursu przez bukmacherów.

Dużym atutem rozważnego gracza jest wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa. Nie chodzi o przewidzenie z góry wszystkich zakładów bukmacherskich, ponieważ byłoby to bez sensu, musimy przecież reagować na bieżące wyniki. Najważniejsze jest skupienie uwagi na danej kategorii sportowej w której czujemy się pewni, ile chcemy przeznaczyć na typowanie oraz w jaki sposób chcemy typować.

Wykorzystaj swój bonus bukmacherski na start!

Każdy, legalny bukmacher oferuje swoim nowym użytkownikom ciekawy bonus na start. Może nam to pomóc zminimalizować straty z naszych pierwszych typów, bądź też sprawić, że nasza wygrana będzie nawet i podwojona.

A co jeszcze możemy wam powiedzieć o obstawianiu zakładów?

Warto (przed rozpoczęciem typowania) jest również znać rodzaje zakładów bukmacherskich. Najpopularniejszym rodzajem zakładu jest zakład 1×2. Polega on na tym, że obstawiamy (1) zwycięstwo gospodarzy, (x) remis bądź (2) zwycięstwo gości. Jest to najpopularniejszy i najczęstszy zakład, jeśli chodzi o piłkę nożną, łatwo się go również obstawia, dlatego też typowanie tego rodzaju zakładu powinno być dla nas odpowiednie na start.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajpopularniejsze tytuły battle royale w e-sporcie
Następny artykułCo warto wiedzieć o obstawianiu e-sportu?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.